Boğa burcu ve aşk

Boğa, ilgi duysa bile karşısındaki insana bunu belli etmesi oldukça uzun zaman alabilir. Boğalar oldukça sabırlı insanlardır. Onunla beraber olmak için sabırlı ve sakin olmayı öğrenmek gerekir. Boğa ile ilişkide genellikle inisiyatif kullanacak olan ‘karşı taraf’ olmalıdır.

Bir boğa birlikteliği başlatabilmek için karşısındaki insanın açıkça onunla birlikte olmaktan zevk aldığını ifade etmesini bekler. Bir restoranda verilen randevu, ortamın ve yemeklerin hoş olması, ilk aşamanın kolay ve olumlu geçmesinde önemli rol oynar.

Evdeki buluşmalarda, güzel yemekler, değerli objeler, çiçekler ve mumlar, bir de romantik müzik, boğanın derinden etkilenmesini sağlayacaktır.

Lükse ve maddi değerlere düşkün boğa, kendisinin hiç bir şeyin aslında ona layık olmadığını hissettirildiğinde, uzun süreli bir ilişki için ikna olmaya başlar. Kuvvetli iradesi ve saklı kalmış espri yeteneği ile boğanın insana huzur veren bir yapısı vardır. Ancak belirsizlikler ve ani değişiklikler ilişkinin yara almasına neden olur.

Boğa bağlılığından ve sadakatinden hiç şüphe duyulmayacak bir partnerdir. Birlikte olduğu insanı her an her yerde kalbinden ve aklından çıkarmayan, aşkını ilk günkü kadar taze tutabilen nadir burçlardan birisidir boğa.

Boğa insanı aslında oldukça ihtiraslı ve duygusal bir yapıya sahiptir ve buna değer veren insanlarla beraberken dolu dolu yaşayabilir.

2 yorum Aşağıdaki formu kullanarak siz de yorum, görüş ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

  1. bende boğa burcuyum ve hayatım herzaman heyecanlı geçiyor…

  2. Bn de boğayım kaçılın yoldan boğalar geliyor

Bu tabirle ilgili yorumunuzu bize yazın