Rüyada erkek çocuk görmek

Rüyada erkek çocuk görmek, güvenilir dostlara sahip olduğunuza ve bütün hareketlerinizin herkes tarafından saygı ile karşılandığına işarettir.

Rüyada erkek bir çocuk görmek, çevrenizde güvenebileceğiniz dostlara sahip olduğunuzu ve çevrenizde saygı göreceğinize yorulur.

Rüyada erkek çocuk görmek müjdeye işarettir.

Rüyada bir oğlan doğurduğunu gören kimse, üzüntü ve kedere düşer veya hastalığa yakalanır.

Rüyada küçük bir oğlan çocuğunu sırtına yüklendiğini gören kimse, üzüntü ve kedere düşer.

Hamile olan bir kadın rüyada bir erkek çocuk doğurduğunu görse, o kadın kızla müjdelenir. Kız doğurduğunu görse, oğlan çocuğu ile müjdelenir. Bazı tabirciler de erkek bir çocuğu olur demişlerdir.

Rüyada buluğ çağına ermiş çocuğu görmek, izzet ve kuvvete işarettir. Kuran okumayı önceden bilen bir kimsenin rüyada okula giden bir çocuğu olduğunu görmesi, günahından tövbe etmesine işarettir.

Bazı tabirciler, rüyada evlenmeksizin küçük bir çocuğu olduğunu gören kimsenin, dünyada erişeceği ilerlemeye, sıhhat, emniyet ve izzete işarettir. Küçük çocuklar, küçük ve basit üzüntülere işarettir.

Kucağında bağırıp çağıran bir çocuğun bulunduğunu gören kimsenin, ud çalacağına işarettir. Bazı tabirciler, oğlan çocuklarını görmek, mal, hanım ve birbiri ardınca çıkacak çok hayra işarettir.

Ayrıca bakınız; rüyada çocuk görmek.

4 yorum Aşağıdaki formu kullanarak siz de yorum, görüş ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

  1. ben bir rüya gördüm manasını sormak istiyorum.
    rüyamda çok tatlı bir erkek çoçuğyla oynuyordum.
    sonra aldım onu havuza attım,o sudan çıkmayınca korkup panik yapıp kendimde atlıycaktim ki çoçuk sudan çıkıp bana güldü. bu rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler.

  2. kucagımda erkek bebek gördüm aceba manası ne

  3. bende 3.5 aylık hamileyim rüyamda bir kız bebegi kucagıma aldım acaba manası ne

Bu tabirle ilgili yorumunuzu bize yazın