Rüyada amca görmek

Rüyada amca görmek, büyüklerinizin sözlerini ve tavsiyelerini dinlediğiniz takdirde hayatta dogru yolu bulacağınıza yorumlanır.

Rüyada amca görmek

Rüyasında amcasını gören hasta ise iyileşir, sıkıntısı varsa rahatlığa kavuşur, ihtiyacı varsa birisi cömertçe giderir, yitiği varsa bulur, bir muradı varsa yerine gelir.

Rüyada amcanın iyi halini görmek kişinin kendi durumuna, amcasını bir işte takip etmek onun meslek ve meşrebini devam ettirmeye, amcaya hürmet ve tazim Allah’a itaat etmeye, ona isyan Allah’ın emirlerine uymamaya işarettir.

Rüyada amcanın gülümsemesi ilahi hoşnutluğa delalet eder.

Rüyada amcasını vefat etmiş görmek, kötü bir habere işarettir.

Rüyasında amcası tarafından sevildiğini gören kimse önünde hayırlı bir yol açılacak demektir. Sorunların üstesinden gelineceğine işarettir.

Rüyasında amcasını gören kimse güç bulur ve olayların üstüne cesaretle gidebilir. Böylece sorunlardan sıyrılır.

Rüyayı gören kişinin amcası yaşıyorsa bu işbirliği mutlu edecektir. Amcası ölmüşse, bir süre sonra bir müjde ve sevilen biri gelecektir. Karşılaştığınız zorluklarda deneyimli birinden yardım alacağınızın, eğer amcanız öldüyse işte zarara uğrama olasılığınız olduğunun işaretidir.

Rüyasında öz amcasını gören kimse güç bulur ve cesaretle olayların üstüne gidebilir. Rüyayı gören kişinin amcası sağ ise bir işbirliği ve sevinç verecektir. Fakat amca ölmüş ise kısa bir süre sonra müjde ve sevilen biri gelecektir.

6 yorum Aşağıdaki formu kullanarak siz de yorum, görüş ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

  1. Yorumlar süper gerçekten

  2. hayat çok kısa arkadaslar allah a kulluk görevinizi yapalım sizlere tavsiyem. yorumlar çok güzel anlamlı geliyor insana

  3. tam tabirimi alamadım
    Bayram günü rahmetli amcam gelıyor. ama kapıdan degil balkondan geliyor… herkes bayramlaşıyor ama bir tek ben yanına oturuyorum babam olsun yengem çocukları degil ben oturuyorum ve kokusunu çeke çeke aglıyordum.

  4. rüyamda 5 ay önce ölen amcamı gördüm regaib kandili gecesi sarıldık birbirimize ayrıldık sonra tekrar sarıldık özledim seni dediğimi hatırlıyorum

  5. mrb ve günaydın. ben rüyamda kakaolu ve cevizli kek yapıyorum amcamada ikram ediyorum. amcam hayatta sag. nenem diyo ki amcam seni verecekmiş birazdan sana görücü gelecekmiş. bende istemiyorum diyorum

  6. slm, Ruyamda amcami mavi gozlerle gordum (normalde kahve renkli) , ve amcam yasiyo (esinden ayrildi )
    mavi gozler gormek ask ve iyi aile icinden iyi seyler olucagini anlatiliyor ama amcamin ayrilmis olmasi, ve gozlerin mavi olasi alakali midir? yani iyi bi habermi kotumu karar veremedim?

Bu tabirle ilgili yorumunuzu bize yazın