Rüyada akrobat görmek

Rüyada akrobat görmek, rüyayı gören kimsenin tehlikeli işlerden kaçınması gerektiği şeklinde tabir edilir.

Rüyada birden çok akrobat görmek, rüya sahibinin başkalarından korkusundan dolayı sorumluklarını yerine getirmekte zorlandığı şeklinde yorumlanır.

Rüyada akrobat olduğunu görmek, rakiplerinin planlarının dayanma sınırını aştığı anlamına gelmektedir.

Rüyada kendini akrobat olarak görmek, başına kendisinin zarar görmeyeceği bir tehlike geleceğine iş ve sağlık konularında herhangi bir probleminin olmayacağına işarettir.

Rüyada akrobat görmek, kişiye duygusal anlamda külfet getirecek işlerden ve kişilerden uzaklaşmaya işarettir.

Rüyada görülen akrobat, ticari bakımdan kazancı ve getirisi yüksek iş alanlarında çalışmaya başlayacağına, karlı atılımlar gerçekleştireceğine yorumlanır.

Rüyada akrobat görmek; eşi, çocukları ve sevdikleriyle mutlu bir şekilde yaşamaya, maddi sıkıntılardan kurtulup daha iyi bir duruma geçmeye ve mutluluğa işarettir.

Rüyada akrobat görmek; fakirlikten kurtulup maddi anlamda rahata kavuşmaya, sağlık, sıhhat ve kuvvetli olmaya, ayrıca yetenek sahibi bir kişiye tabir edilmektedir.

Başka bir rivayete göre de rüyada akrobat görmek, yüklenen sorumluluklardan dolayı rahatsız olmaya dalalettir.

Rüyada görülen akrobat; korkulan bir şey varsa bunun gerçekleşeceğine, bu vesileyle de hem iş hem de aile huzurunun bozulacağına, çeşitli sırlarının da ortaya çıkacağına işaret eder.

Bazı kimselere göre de akrobat görme rüyası sıkıntı sonrasında ferahlığa kavuşmaya ve rahatlamaya, ayrıca hak ettiği güce nail olmaya yorulur.

Bu tabirle ilgili yorumunuzu bize yazın