Yay Burcu

(22 Kasım - 21 Aralık arası doğanlar Yay burcuna mensupturlar.)

Bugün, duygusal enerjiniz çok yüksek Oldukça inatçı davranışlar içindesiniz ve kafanızdaki konuları yaşama geçirme konusunda ısrarcı yaklaşıyorsunuz.

Mesleki alanınızda farklı çalışmalara yönelmek istiyorsunuz fakat bazı tereddütler içinde olmanız, olayın akışını geciktirebilir.

Çevrenizi yargılamaktan vazgeçmelisiniz.

Yay Burcu Kadını

Yay Burcu kadını bilgili, öğrenmeyi seven, yeni yerler keşfetmekten hoşlanan kültürlü bir kadındır. Esprili ve neşeli karakterleri onların her ortamda kolaylıkla fark edilmesine yol açar. Bu özellikleri nedeniyle de sevilen, aranan bir kişidirler. Saygıdeğer bir aile hayatı ile serüvenlerle dolu bir yaşantı arasında gidip gelirler. Birden fazla konu ile aynı anda ilgilenebilirler. Yüksek bir enerjiye sahiptirler, bu enerjilerini azaltan ortamlardan uzak dururlar. Yenilikleri sever, yeni yerler görmek, keşfetmek tam da Yay burcu kadınına göredir. İlgiyi ve iltifat edilmesini severler. Bağımsızlıkları onlar için çok önemlidir. Hayatın kendilerine sunduğu nimetlerden faydalanmasını bilirler. Yaşam sevinciyle dolu bir ruha sahiptirler, bu nedenle karamsak insanların yanında vakit kaybetmekten hoşlanmazlar.

Yay Burcu Erkeği

Yay Burcu Erkeği, genellikle hayatı özgürce yaşamaktan hoşlanır. Yay kadınına benzer şekilde kültürlü, entelektüel bir yapıya sahiptir. Hayatın her alanında beyefendidir. Entelektüel, duyarlı, meraklı yapısıyla dikkat çeker. Hareketsizlik Yay burcu erkeğini çok sıkar. Kapalı ortamlarda uzun süre bulunmaktan hoşlanmaz. İnsanlarla ilgili her zaman iyi düşüncelere sahiptir. Kötülük düşünmez. Her şeyin çözüme kavuşacağına inanır. Çok duyarlı ve düşünceli bir yapıları vardır. İlişkilerinde kolay kolay bağlanamaz bu nedenle evlilikten korkar. Enerjik bir yapısı vardır ve açık hava onların bu enerjilerini korumasında çok etkilidir. Arkadaşlıklar onun için çok önemlidir. İlişkilerini dürüst ve yalansız yaşamak ister. Son derece cömert bir yapısı olması sebebiyle eli açık, savurgan olarak görülebilir. Eleştirmeyi sever ve açık sözlüdür. Bu nedenle zaman zaman patavatsızca davranıp pot kırabilir.

Bu tabirle ilgili yorumunuzu bize yazın