Rüyada kaburga kemiği görmek

Rüyada kaburga kemiklerinin büyüyerek üzerindeki etlerinin kalınlaştığını görmek, rızk ve berekete; hasta ise iyileşeceğine işarettir.

Rüyada kaburga kemiklerinin olmadığını görmek, ev halkından birisinin vefat edeceğine delildir.

Rüyada kaburga kemiklerinden birini yediğini görmek evinden bir kimsenin gideceğine veya bahçesinden bir kaç ağacın kesilecegine yahut üzerindeki elbiselerinden birisinin yırtılıp yok olacağına delalet eder.

Bir başka rivayete göre de rüyada görülen kaburga kemikleri kadınlardır.

Kaburga kemiklerinden birinde meydana gelen şeyin tabiri o şeyin kadınlarda meydana gelmesidir.

Bazen de kaburga kemikleri rütbe ve yasta farklı dostluk, sevgi ve birbirlerine uygun olan aile ve akrabalara işarettir Kaburga kemikleri gizli işlere, dokumacilik için gerekli aletlere işarettir.

Kaburga kemikleri, sineye çekilecek iskence, meşakkat, lezzet ve azaba işarettir.

Rüyada kaburga kemiklerinin deri altından dışarıya çikmis olduklarını gören kimseye yapilacak iskence ve şiddetten korkulur.

Rüyada kaburga kemiklerinin büyüdügünü veya kemiklerin üzerindeki et ve derinin kalinlastigini görse, rızka, sismanlamaya ve hastalıktan şifa bulmaya işarettir.

Rüyada kaburga kemiklerinin yok olduğunu gören kimse uyanıklık halinde aile yahut mal ve çocuktan kaburga kemiklerinin işaret ettiği kimseleri kaybolur.

Bazen bu rüyayı gören hatali bir iş yapar.

Bazen de bu rüya yaslanmaktan veya hastalıktan belinin bükülmesine işarettir.

Rüyada kaburga kemiklerinden yedığını gören kimse aile ve akrabalarina yük olur veya evinin ağaçlarıni ya da kendisini soguk ve sıcaktan örten elbise vs. şeylerini satar.

Bu tabirle ilgili yorumunuzu bize yazın