Rüyada avukat görmek

Bir düşünceyi yahut durumu açıklamakta güçlük çekmeye, ıçine düşülen sıkıntıdan kurtulmaya yahut herkesin borusunu öttüren ve sadece kendini düşünen insana delalet eder. İçinde bulunduğunuz durumda hareketlerinize dikkat etmelisiniz, düşünmeden hareket ettiğiniz takdirde çok büyük zararlara karşılaşabilirsiniz demektir.

İçinde bulunduğunuz durumda hareketlerinize dikkat etmelisiniz, düşünmeden hareket ettiğiniz takdirde çok büyük zararlara karşılaşabilirsiniz demektir. Davranışlarınıza dikkat etmeniz gerekiyor.

Düşünmeden hareket ettiğiniz taktirde çok büyük zararlara uğrayabilirsiniz. Rüyada avukat gören kimse gerçeği görmeyerek, yanılabilir.

Avukat, gizlenen gerçek olarak yorumlanır. Rüyada bir avukat yazihanesinde bulunduğunu ve onunla konuştuğunu görmek, yeni girdiği bir iste başarılı olamayacağına ve amirleri ile anlaşmazliga düsecegine delalet eder.

Bir başka rivayete göre de rüyada avukat görmek, rüya sahibinin yeni bir ise başlamasina veya mlrasa sahip olmasına, bazı karısık işlerinin çözümünde yakinlanndan yardım görmesine işaret eder. Bazı tabirciler, yeni girdiği iste başanli olamiyacağına ve üstleri ile anlaşmazliga düsecegine işaret eder, demişlerdir.

Davranışlarınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Düşünmeden hareket ettiğiniz takdirde çok büyük zararlara uğrayabilirsiniz. Davranışlarınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Düşünmeden hareket ettiğiniz takdirde çok büyük zararlara uğrayabilirsiniz.

Yorum yapın