Rüyada abajur görmek

Rüyada abajur görmek, o anda bilmediğiniz ama daha sonradan ortaya çıkabilecek bir işten kazanç sağlayacağınıza tabir edilir.

Rüyada her ne şekilde olursa olsun abajur ile ilgili bir şey görmek, yakın gelecekte bir işten maddi bir kazanç sağlanacağını, faydalı bir ise başlamaya, geliri önceden bilinen ve belli olan işleri belirtir.

Rüyada abajur görmek iyi haberdir. Abajuru kendi yakan kişi bir fırsatı değerlendirecek demektir.

Rüyada abajur almak, birçok kimse için faydalı olabilecek bir ise başlayacağınıza ve herkese iyilik edeceğinize işarettir.

Rüyada abajur takmak, yapacağı işten başkalarının yararlanmalarına izin verilmeyeceğine işarettir.

Rüyada abajur görmek, rüyayı gören kişinin ömrünün en önemli olaylarından birisi sayılmış olacak ve kendine konum atlatmış olacak bir işle meşgul olmaya başlayacağına, bu vesileyle bir ömür kazanç sağlayacağına, bu sayede iş yaşamına başlayacağına delalet eder.

Kişi, başkasının emrinde çalışmış olmaktan sıkıntı duyduğu için her zaman hayal ettiği kendisi işinin başına geçmek için son derece önemli bir fırsat sahip olacak ve bundan da kendisini yeterli gelecek düzeyde gelir elde edecektir diye tabir edilir.

Rüyada Abajur Takmak

Rüyada abajur takmış olmak, sadece kendisini düşünen, etrafındakilerin çaresizlik içerisinde olmalarını, yaşadığı problemleri, zorluğu ve yokluğu önemsemeyen, hep kendi lehine olan şeyleri muhakeme eten ve hep yalnızca kendisisi kazanç elde etsin diye uğraşan bir şahsın var olduğuna yorumlanır.

Gölgesinde kimseye ekmek vermiş olmayı düşünmeyen bir şahsa belirti edilir.

Rüyada Abajur Almak

Rüyada abajur alımı yapmak yani abajur satın almak, rüyayı gören kişinin kayda değer derecede önemli işler yapmış olacağına bu vesileyle mutlu edici sonuçları ile anılmış olacağına ve saygıdeğer bir insan olacağına işaret eder.

Kişi, yardım edilmesi gereken kişileri de hatırlayacak ve onlar için yapabileceği parasal yardımı yapacaktır.

Aynı zamanda, rüya malikinin yaşamında zorunluluk sebebi ile ortaya çıkacak kimi yeniliklere işaret eder.

Doğru bilenen şeylerin yanlış çıkacağı bir takım hadiselerin gündeme geleceği ve vaziyeti rıza göstermenin çok kısa zamanda gerçekleşeceği manasına çıkar.

Rüyada Kırık Abajur Görmek

Rüyada kırık abajur görmek, rüya sahibinin hayatıyla alakalı alacağı kimi kararlara ve atacağı kesmiş olun adımlara işaret eder.

Kişi, kişisel yaşantısıyla ve kariyeriyle alakalı önemli değişiklikler yapmış olacak ve neticeten nedamet duymayacak anlamına gelir.

Rüyada Işık Yakmak

Rüyada ışık yakmış olmak, rüya sahibinin sonuca giden yollarının aydınlık ve samimi davranacağına, çabalarının sonuçsuz kalmayacağına, kazanımlarının ve mali durumunun artış göstereceğine tabir edilir.

Sakin, huzur dolu bir yaşam geçirmiş olmaya, aile fertleri ile ahenk içinde olmaya ve çoğunluğu memnun geçecek bir hayat sürmüş olmaya yorumlanır.

Bu tabirle ilgili yorumunuzu bize yazın