Rüyada aba görmek

Rüyada abadan yapılmış bir elbise giymek, yoksul bir duruma düşülebilecek kederli ve üzüntülü bir dönem yaşanabileceğini belirtir.

Rüyada renkli aba giyilmesi, hayırlı bir haber alınabileceğini, yırtık bir aba ise, yakın bir gelecekte maddi kazanç belirtir. Rüyada aba görmek, yolculukla yorumlanır.

Rüyasında üzerine bir aba giymiş olduğunu görmek, ferah bir kazanca ve mutluluğa işarettir.

Bir rivayete göre aba giyinmek, beklenmeyen bir yerden bir menfaat göreceğine delalet eder.

Rüyada aba görmek, karşılaşılan olumsuz hadiselerin aile yaşamına aks etmesi ve bu nedenle aile saadetinin ve iş rahatının bozulmaya uğramasından dolayı son derece sıkıntılı dönemler geçirileceğine, bu sebeple son derece büyük problemler yaşanılacağına, bu problemlerin üstesinden gelmek ve meydana gelen kayıpları karşılamak amacıyla bu günlerde bir seyahate çıkılacağına ve bu gezi sırasında kazanılan bilgi ve tecrübeler yardımıyla işlerin yoluna konmuş olacağına, dert ve problemlerin yok edileceğine ve büyük bir rahatlamış olma gündeme geleceğine işaret eder.

Rüyada Aba Giymek

Rüyayı gören şahsın, iş yaşamı içinde son derece problemli ve çıkmazda olduğu bir evrede işlerinin zamanla daha da kötüye gideceğine, hem madden hem de manen büyük bir kötü durumla karşılaşacağına, kısa vadede önem derecesi çok yüksek fireler vermiş olacağına yalnız karşısına asla ummadığı aniden çıkmış olan fırsatları değerlendirmiş olarak içerisinde olduğu problemlere çözüm üreteceğine delalet eder.

Bu tabirle ilgili yorumunuzu bize yazın