Koç burcu ve aşk

Koç komplimanları, özgür ve canlı insanları sever. Dışadönük ve aktiftir. Bir koç ile beraber olmak için enerji ve aşk heyecanı ile dolu olduğu göz önünde tutarak, onunla birlikte geç saatlere kadar uykusuz kalmayı göze almak gerekir.

Entelektüel kapasitesi de son derece gelişkin olan koçunun dikkatini bu alanlardaki farklılıklar çeker. Atak ve ihtiraslı bir yapısı vardır.

Ayrıca koç aşkta kıskanç olabileceği için tamamen olmasa bile, partnerinin vaktinin büyük bir kısmını kendisine ayırmasını ister. Koç kendinden bir şeyler iştenmesinden, birlikte olduğu insana rehberlik etmekten, yön göstermekten ve akıl vermekten hoşlanır.

Genellikle tavsiyeleri ve fikirleri son derece açık, hiç şüpheye yer bırakmayan bir tarzdadır. Oldukça dürüst ve açık kalpli olduğu için duygularını, fikirlerini eşiyle rahatlıkla ve samimiyetle paylaşır.

Bir koç ile ilişkiyi bitirmek için en iyi yol O’na emirler vermeye ve domine etmeye çalışmaktır. Özellikle aşkta bu tür yaklaşımlardan koç nefret eder.

İkili ilişkilerde emir veren bir tarz, koçunun bu istekleri yerine getirmek bir yana, karşısındakini dinlemesini bile engeller.

Bağımsız bir ruh olan koçlar aslında oldukça güvenilir, sevince sadık kalabilen ve heyecan veren eşlerdir.

Bu tabirle ilgili yorumunuzu bize yazın