Balık burcu ve aşk

Balık ilk bakışta büyüleyicidir. Genellikle çok kibar ve yumuşacık bir tarzı vardır balık insanının. Aslında, bir romantizm ve rüya âleminde yaşar. Hassas, gizemli özelliklerinin yanında, psişik yetenekleri de yaşamında önemli rol oynar. Kolayca sevmeye ve âşık olmaya yatkın bir yapısı vardır.

Balık doğru insanı buluncaya kadar, pek çok aşk ilişkisi yaşayabilir. Sürekli bir ilişki için duygusal ihtiyaçlarına karşılık bulması ve kendini güvenlikte hissetmesi gereklidir. Her türlü insana ve ortama kolayca adapte olabilen balık insanları, gerçekten çok çekicidirler.

Bir balık insanının gönlünü kazanmak için dış görünüşüne iltifat etmek, ya da yaptığı bir şeyleri takdir etmek doğru bir başlangıç olur.

Eğer balığa yeterince düşünceli, nazik, sevgi gösterebilen tavırlarla yaklaşılırsa, karşılığında inanılmaz bir sevgi ve sadakat verecektir. Eğer balık ilişkide eleştirel yaklaşımlar ve sadakatsizlik görürse, tolerans gösteremeyip, incinip, yıkılan özelliktedir.

Balık insanı sevdiği için her şeyi yapabilecek ve göze alabilecek kapasitededir. Bir kere sevdiği zaman, tüm vaktini, enerjisini ve kaynaklarını bu insan uğruna harcayabilir.

Balık sanata ve karşılıklı iletişim kurmaya bayılır. Mistisizm, doğaüstü, deniz ve güzel sanatlar ilgisini çeken konular arasındadır.

Bu hassas burcun üyeleri, reddedilmeyi ya da tamamıyla göz ardı edilmeyi hiç sevmezler. Oldukça iyi bir dinleyici olan balık insanları, aynı zamanda başkalarına empati duymakta da ustadırlar. Balık aradığı sevecen, sadık ve şefkatli eşi bulduğu zaman, başka hiç bir şey onu aşkından döndüremez.

Seçtiği ve sevdiği eşinin yaptığı her şeyi, verdiği her kararı karşı çıkmaksızın kabul eder. Oldukça romantik ve duygusal bir âşık olan balık insanı, sevdiğinin ihtiyaçların cevap verebilmek adına her şeyi yapabilir.

Bu tabirle ilgili yorumunuzu bize yazın