Aslan burcu ve aşk

Aslan komplimanları ve takdir edilmeyi sever. Bir aslanı kazanmak için en uygun yöntem onun üstün yanlarını yine ona anlatmaktır.

Yüzeyde görünen bu gururlu kişiliğin altında, oldukça hassas ve kolayca etkilenebilir bir yapı vardır. Dolayısıyla, aslanın egosunu beslemek, beğeniyi, takdirleri, duyguları açıkça dışa vurmak, birlikteliğin başlangıcının kolaylaşmasına yardım eder.

İlk buluşmada aslanın güvenini ve beğenisi kazanmak için mutlaka her şeyin en iyisi ve güzeli olmasına dikkat etmek gereklidir. En iyiye layık olduğunu düşünen aslan, sıradan hiç bir şeyle mutlu olamaz.

Entelektüel konularda tartışmalara girebilen, zeki, yaratıcı insanlar aslanı etkiler. Ama aslanın fikirlerini paylaşmaktan hoşlandığını ancak kolayca kendi fikirlerinden vazgeçmeyeceğini de hep hatırlamak gerekir. Aslan liderlik rolünü üstlenmeyi sever.

Yoğun ve heyecanlı bir ilişki için ideal bir eştir. Sadakate önem verdiği için kıskanç ve tamamıyla sahip olmak isteyen bir tavrı da vardır. Gerçek bir aslan ilişkide sadık kalır ama her zaman yeni maceralar arayışı için özgürlüğe de ihtiyacı vardır. Aslan bonkörlüğü, yaratıcılığı ve sosyalliği ile karşı cinse çok çekici gelir. Fakat onun ormanlar kralı olduğunu ve hakimiyet kurmak isteyeceğini asla unutmamak gereklidir.

Gereken şartlar sağlandığında, partneri için her şeyi yapabilen, sevgisini göstermekten çekinmeyen, sadık bir eşle bir ömür boyu mutlu bir yaşam sürmek çok keyiflidir.

Bu tabirle ilgili yorumunuzu bize yazın