Terazi burcu ve aşk

Terazi sevmeyi ve sevilmeyi istediği için sürekli, kendini tamamlayacak bir eş arayışındadır. Doğuştan mükemmel bir romantik olan terazi, duygusal ilişkilerde oldukça başarılıdır. Doğal zarafeti, cana yakınlığı ve nezaketi sayesinde bir terazi ile birlikte olurken, zamanın nasıl geçtiği anlaşılmaz.

Tiyatro, antikalar, dekorasyon, sanat gibi pek çok farklı zevki vardır terazinin. Güzel konuşma sanatı bir terazinin en önemli yetenekleri arasındadır. Her ne kadar konuşmayı kendi ilgi alanlarına doğru çekmeyi tercih etse de, ya da kendinden ve yaşamından örnekler vererek, süslese de, yine de terazi ile sohbet büyük bir zevktir.

Terazinin aşkını ve ilgisini kazanmanın ilk ve en etkin yolu Ona komplimanlar yapmaktır. Eğer bu komplimanların samimiyetine ikna olursa, ilk adım olumlu atıldı demektir. Gidilecek yerin, zamanın gözde mekanlarından, lüks ve iyi yemekleriyle ünlü bir yer olması da temelin sağlam atılmasında önemlidir.

Terazi her zaman, her şeyin birinci sınıfından hoşlanır ve kendisi için daha azıyla yetinmek istemez. Eşinin de kendisi gibi seçkin zevkleri olan, zarif bir insan olmasına dikkat eder. Lüks ve estetik merakı, terazinin yaşamının her alanında kendini gösterir. Kolay idare edilebilen bir yapısı olan terazi, herkes tarafından kolayca sevilir.

Ancak terazinin kendisini anlayacak, takdir edecek ve belki de bir idol haline getirecek bir eşe ihtiyacı vardır. Terazi sosyal olarak dışadönük ve sevgi dolu bir partnerdir. Toplantılara, partilere gitmeyi çok seven terazi, sosyal yaşamda kolayca fark edilir.

Her ne kadar terazi insanları söz vermekten hoşlanmasalar da, bir kez söz verdiler mi mutlaka yerine getirirler.

1 yorum Aşağıdaki formu kullanarak siz de yorum, görüş ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

  1. mende tereziyem ne deyir duzdu inaniram dostlar

Bu tabirle ilgili yorumunuzu bize yazın