Rüyada zina görmek

Rüyada zina ettiğini görmek, hainliğe yahut hırsızlık yapmaya işarettir.

Rüyada tanınmayan fahişe ile zina ettiğini görmek hayra; tanınan bir fahişe ile zina ettiğini görmek haram mala, hainlik ve hırsızlık yapmaya yorumlanır.

Rüyada güzel bir kadınla zina etmek, malını muhafazaya almaya, tanıdığı birinin hanımıyla zina yaptığını görmek, o kimsenin malından bir şey almaya yorumlanır.

Rüyada salih, dindar ve alim olarak bilinen ve öylede olan kimselerin zina yaptığını görmek yahut duymak, o kimselerin ilim öğrenmek için birine müracaat etmelerine ve ondan istifade görmelerine dalalettir.

Rüyada zina ettiğini görmek bazen hacca gitmeye, bir erkekle kadını birlikte görmek, eşinin kendisinden bir şey istemesine yorumlanır.

Rüyada genç bir kadınla oynaştığını görmek, görünmez bir yerde malını yitirmeye; eğer kendine had vurulmuş (ceza verilmiş ise) ilim ve dini bilgiler öğrenmesine, mal ve dünyalığa erişmeye işaret eder.

Rüyada ünlü bir fahişe ile zina yaptığını görmek, fitne ve musibete düşmeye işarettir.

Rüyada geneleve gittiğini görmek umumi tuvalette ihtiyacını gidermeye yahut çirkin bir ortamda bulunmaya tabir edilir.

Rüyada geneleve (randevuevine) gittiğini ve oradan çıkamadığını görmek kısa zamanda vefat etmeye tabir edilir.

Rüyada birinin eşiyle birlikte olduğunu, yanlarında kendi eşinin de bulunduğu halde buna ses çıkarmadığını görmek, birlikte olduğu o kimseyi ( ya da onun eşini) kendi işlerine vekil tayin etmeye delalet eder.

Rüyada zina yaptığını görmek; bazı yorumculara göre; uzun süre mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğinize, bazılarına göre ise ihanete uğrayacağınıza işarettir.

Yorum yapın