Rüyada zemberek görmek

Rüyada zemberek görmek, kurmak istediğiniz iş düzeninin mükemmel bir şekilde işleyeceğine tabir edilir.

Rüyada zemberek görmek, ticari durumunuzun ve itibarinizin çok iyi bir durumda olacağına işaret eder.

Rüyada zemberek görmek, ev halkı ve iş arkadaşlarınızla uyum içinde olacağınıza yorumlanır.

Rüyada zemberek görmek, işlerin açılmasına, üretim, mahsul ve kazançta verimliliğe işarettir.

Rüyada zemberek görmek, kurmak istediğiniz iş düzeninin mükemmel bir şekilde işleyeceğine, ticari durumunuzun ve itibarinizin çok iyi bir durumda olacağına, ev halkı ve iş arkadaşlarınızla uyum içinde olacağınıza işarettir.

Rüyada zemberek kurduğunu görmek, aile ve iş hayatının bir düzen içinde gitmesine, mutluluğa işarettir.

Rüyada kapı zembereği görmek, aileye uyum sağlayan hizmetçiye, iyi huylu bir hanıma; saat zembereği görmek, iş arkadaşlarıyla uyum içinde çalışan çalışkan işçiye işarettir.

Rüyada zembereği düşürdüğünü görmek; işlerinizin kötüye gideceğine, ticari kazancınızda azalma olacağına, zembereği tamir ettiğini görmek; işlerinizi düzene koymak için çok çaba sarf etmeniz gerektiğine, sabırlı olmanız gerektiğine, çalışmalarınızın mükâfatını yakında göreceğinize işaret eder.

Rüyada zembereği kayıp ettiğinizi görmeniz; iş sahibi iseniz iş yerinizi kapatma derecesine geleceğinize, bir iş yerinde çalışıyorsanız; amir veya müdürlerizin sizi ikaz etmesine, affı mümkün olmayan hatalar yapacağınıza, dikkatli olmanıza uyarı olarak yorumlanır.

Rüyada zembereğin kırıldığını görmeniz; yakın dost ve arkadaşlarınızın kalbini kıracağınıza, af dileyeceğinize tabir edilir.

Yorum yapın