Rüyada usta görmek

Rüyada usta görmek, insanların arasını meşru yöntemlerle bulan kimseye yorulur.

Rüyada ustanın bir şeyi yapması hayra, yıkması şerre dalalettir.

Rüyada bir ustayı keser, rende ve başka bir aletle çalışırken görmek fayda ve menfaate, gerçek fail olan Allah Teala’nın yaptırımlarına ve önemli bir hadisenin meydana gelmesine tabir olunur.

Rüyada usta çalışmıyorsa, bir ise bazı kimseleri teşvik etmeye delalet eder.

Kişi rüyasında kendi alanında usta biriyle karşılaşırsa önemli şeyler öğrenir ve hayatına yön verir.

Rüyada usta görmek, iki şekilde tabir olunur; fakirlik ve zenginlik, bazen da herhangi bir musibet karşısında sabretmeye ve dayaniklilik göstermege de işarettir.

Bir ustayi çalisirken görmek, hayatta yaptığı işten faydalanmaya; boş durdugunu görmek ise, bu tabirin ziddi ile yorumlanır.

Rüyada bir ustanin bir evi yiktigini görmek, o evin bulunduğu mahalde bir kargasalik çıkacağına; bir evi yaptığını, bir duvari ördügünü görmek ise, o yer halkınin bolluk ve mutluluk içinde bulunduklarina delalet eder.

Bir marangoz ustasinin bir ağacı yontarken görmek, insanları yola getirmek için çaba gösteren bir din adamınin varligi ile yorumlanır.

Bir başka rivayete göre de rüyada ustayi görmek, fakirlik veya zenginliğe işarettir.

Bazen yolculuk ve geçim hususunda tereddüt etmeye ve başkasının üzüntüve kederini almakla beraber sabir ve sebat etmeye işarettir.

Bazen de helaliharamla kanstiran kimselere işarettir.

Bazen (hiçbir iş yapmayan) ustayi görmek, faydalanilacak bir seydeinsanlarin bazisini bazisina tesvik eden kimseye işarettir.

Ustanin üzerine toz ve topraktan bir şey düşerse, o ustanin o işten toz vetoprak miktarinca faydalanmasina işarettir.

Eğer toz ve topraktan üzerinebir şeyler düsmemisse çalışmasindan onun fayda görmeyecegine işarettir.

Bir kimse rüyada bir ustayi, ev ve duvarlari temelinden söktügünü vebazisini bazisina karistirdığını görse, o yer halkı arasında irklleceklerl birdurumun vaki olacağına veya onların ölecegine işarettir.

Bu tabirle ilgili yorumunuzu bize yazın