Rüyada tuvalet görmek

Rüyada tuvalet görmek, rüya sahibinin aile halkınin keder ve sıkıntılarına, çalisip gayret göstermesine ve onların nafakalarim kismasina işarettir.

Hela görmek insanın kendi ailesinden kaynaklanan sıkıntılarına, rızık temini için çalışıp çabalamaya, eşiyle başbaşa kalmaya, malın stoklandığı depoya, dükkana; tuvalet yalnızlık evine, temizliğe, tefekkür etmeye ve rahatlığa; temiz tuvalet hanımının iyi hallerine, genişliği onun uyumulu ve itaatli oluşuna; pis ve dar tuvalet, karısının ktendisinden nefret ediyor olmasına; lağının (tuvalet kuyusunun) taşma endişesi olmadan dolması eşinin halime olmasına, tuvalette mahzur kalmak vefat etmeye delalet eder.

Temiz tuvalet maddi durumun iyi olmadığını gösterir. Ama pis bir tuvalet büyük para ve servettir.

Bazen tuvalet görmek, hanımıyla başbasa kalmaya veya malım biriktirdigi deposuna yada içerisinde malı bulunan dükkana işarettir. Tuvalet, rahatlik, fikir, temizlik ve yalnizlik evidir. Rüyada tuvaletin tasmasi, rüya sahibinin hanımının hamile olduğuna veya bir hizmetçiye sahip olmasına işarettir.

Bazen bu rüya malın çokluguna veya onun taskinligim gidermek için görülen ihtiyaca binaen mal sarfetmesine işarettir. Eğer tuvalet tasip orada bulunan şeyleri pislemese ve kokusu da olmasa, rüya sahibi için hayırlı bir seyin meydana çıkmasına, bazen de maksadinin mümkün olmamasina işarettir. Bazen tuvalet, kadınlara işarettir. Eğer tuvalet geniş temiz ve kokusuz ise, onun hanımı iyi geçimlidir. Tuvaletin temizligi hanımının iyi halli, genişligi ise, itaatkar olusudur. Kokusunun azligi ise hanımının iyi olarak methedilmesidir.

Tuvalet, dar ve pislikle dolu olup sahibi orada oturacak yer bulamiyorsa, hanımının kendisinden nefret etmesine işarettir. Eğer tuvalet pis kokuyorsa, hanımının yaramaz sözlü ve gönül incitici olmasına ve öylece şöhret bulmasina işarettir, tuvalet kuyusunun kanla dolduğunu görse, o kimsenin hanımının tedbirli olusuna ve israf korkusundan dolayı kocasını çokça para sarfetmesinden meneder.

Bir kimse rüyada elinde bir ağaç parçası bulunduğunu ve onunla tuvaletin deliğini karistirdığını görse, o kimsenin evinde bosanmis bir kadın bulunmasina işarettir.

Rüyada tuvalet içine birakildığını gören kimse hakkında, hile yapilir. Tuvalet içine birakildığını ve üzerine de kapısının kapatildığını gören kimse, ölür.

Bu tabirle ilgili yorumunuzu bize yazın