Rüyada tren görmek

Rüyada seyir halinde katar (tern) görmek, iş ve dünyalığın yolunda olmasına, niyet ve amelde dürüstlük ve doğruluğa işarettir.

Rüyada tren yolculuğu yapmak refah içinde yaşamaya, kumuşuluk ilişkilerine önem vermeye, raydan çıkmış tren görmek sapık kimseye yahut yanlış davranışllara ve itikat bozukluğuna delalet eder.

Rüyada tren görmek; işinizde ilerlemek için iyi bir fırsatın olacağına, trende birisini görmek; arkadaşlarının yardımı ile rüya sahibinin iyilik göreceğine, bilmediği yolculuklarda trende olmak; çok önemli sonuçlar alınacak bir toplantıya davetiye alınacağını gösterir.

Rüyada tren görmek; iş yaşamınızda yükselme fırsatının ortaya çıkacağına işarettir. Trende birisini görmek; arkadaşlarının yardımı ile işlerinde başarı kazanacağına yorumlanır.

Rüyada bilmediği bir yere tren yolculuğu yapmak çok yarar sağlayacak bir davete yorumlanır. Kişi trene uzaktan bakıyorsa haber alır. Trenin içinde ise sıkıntıdır. Kişi trende ateşçi ise zengin olacak demektir.

Rüyada bir trende seyahat etmekte olduğunuzu görmeniz, kısa bir yolculuğa çıkarak, kazanç elde edeceğinize işarettir.

Trenin bozulup yolda kaldığınızi görmek, hafif bir hastalık geçireceğinize; yolda bir tren kazasi ile karşılaşmak, bir tartismada sahitliginize başvurulacağına delalet eder.

Bu tabirle ilgili yorumunuzu bize yazın