Rüyada tabak görmek

Rüyada boş tabak, bir müddet için üzüntüye; dolu tabaksa, küçük olaylarla birbirini izleyen şansa işarettir. Rüyada tabak görmek iyi, güzel olaylar olacağına yorumlanır.

Rüyada temiz, sağlam ve boş tabak alan kişi çok para kazanacağı yeni bir ise atılır anlamındadır. Bir tabağa yiyecek koymak o kimsenin zengin olacağına işaret eder.

Rüyada tabak tutmak, uğur getirir. Rüya sahibi bir kadın ise bu rüya yakında evleneceği anlamına gelir. Kırık tabaklarsa, uğursuzluk getirir. Yaklaşan iyi ve hayırlı olaylara işaret eder. Tabak boş ise iyi bir kısmettir. Dolu ise tabak bolluk, berekettir.

Rüyada tabak görmek, ferah ve sevinçli günler ile tabir olunur. Bir tabak gören, içinde bir şey varsa, ferah ve sevince erer. Tabak bulmak, almak muradının olacağına. sevineceğine, zevke delalet eder.

Rüyada tabak kırmak ise kederle yorumlanır. Bir başka rivayete göre de rüyada tabak görmek, çekirgeye, bazen de şiddete işarettir.

Kadın için tabak görmek erkeklerden büyük bir kimseye, erkek için de, asil bir kadına işarettir. Eğer tabak mala işaret ederse, o malın değeri uyanıkken o tabağın kıymeti kadardır.

Rüyada bir hastanın evinden üstü kapalı bir tabak çıksa ve içinde ne olduğu da bilinmese, o hasta ölür. Rüyada tabak iyi, hayırlı şeyler olarak yorumlanır.

Rüyada temiz, sağlam ve boş tabak alan kimse iyi bir ise girer. İşi varsa bir kısmet alır. Bir tabağa yiyecek koymak o kişinin bolluk alacağını haber verir.

Rüyada tabak iyi, hayırlı şeyler olarak yorumlanır. Rüyada temiz, sağlam ve boş tabak alan kimse iyi bir ise girer. İşi varsa bir kısmet alır.

Rüyada bir tabağa yiyecek koymak o kişinin bolluk alacağını haber verir.

Yemek ikram ettiği dost yakına (tabağın değeri kadar) mala, şiddete ya da çekirgeye, kadın için tabak erkeklerden büyük bir kimseye, erkek için asil bir kadına, tabağın üzerine örtülen (kapak vb.) sırları gizlemeye, hastanın evinden çıkan, içinde ne olduğu bilinmeyen ve ağzı kapalı kap (tabak) onun vefatına, tabakçı, sır saklayan kimseye delalet eder.

Yorum yapın