Rüyada şua görmek

Rüyada şua bir çok sıkıntıdan sonra refaha ve huzura kavuşmak anlamındadır. Işık bir gece yarısı görüldüyse, rüyayı gören bir çocuk sahibi olacak demektir. Güneş iyi bir gelecek anlamındadır.

Ay ışığı hüzünlü ve acı bir durumu bildirir. Gaz lambasının ışığı eğlenmek ve güzel zaman geçirme imkanını anlatır. Mum ışığı dert demektir. Kibrit ışığı ise kısmet işaretidir.

Her konuda başarılı olacaksınız. Eğer ışıkların söndüğünü gördüyseniz, bir planınız konusunda hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz.

Uğurdur, şifadır, huzur ve feraha kavuşulacağına işaret eder.

Rüyasında ışık gören, çeşitli güçlüklerden sonra rahata ve feraha erişecek ve derin bir nefes alacak demektir.

Işık gece yarısı görülür ise rüya sahibinin bir erkek çocuğu olacağına, kibrit ışığı kısmete, ay ışığı hüzünlü geçecek zamana, gaz lambası ışığı, hos vakit geçirmeye, mum ışığı hasretle geçecek günlere, güneş ışığı çok parlak geleceklere işarettir. Bir başka rivayete göre de: Rüyada ışık görmek geçimin kolaylaşacağına ve parlak bir geleceğe kavuşacağına, ilim ve yetenekle donatılacağına.

Her konuda başarılı olacaksınız. Loş ışık, kısmen başarılı, eğer ışıkların söndüğünü görürseniz uzun süredir gerçekleştirmeye çalıştığınız bir planınız konusunda hayal kırıklığına uğrayacağınız anlamına gelir.

Bu tabirle ilgili yorumunuzu bize yazın