Rüyada sigara görmek

Rüyada insanın kendisini sigara içerken görmesi bir erkek için bir hayli güçlüklerden sonra başaracağı bir girişime; orta yaşta ise, bozmaya mecbur kalacağı bir dostluğa; bekâr bir kız, için maddi yönden iyi bir erkekle evleneceğine; evli veya çalışkan bir kadın için üzüntülü ve endişeli günlerin yaklaştığına işarettir.

Rüyada kendisini sigara içerken görmek, bir erkek için karşılaşılacak birçok zorluktan sonra başarıya ulaşılacağını belirtir. Orta yaşlı ise, bozmak zorunda kalacağı iyi bir arkadaşlığa işaret eder; bekâr bir kız rüyada sigara içmek varlıklı bir kişiyle evleneceğine işaret eder.

Evli veya çalışkan bir kadın için üzüntülü ve sıkıntı verici günlerin yaklaştığına yorumlanır. Sigara almak yeni planlar içerisinde olduğunuzu işaret eder. Hoş ama oyalayıcı laf, konuşmadır.

Sigara dumanı sıkıntıdır. Gelecekte birçok işiniz yolunda gidecek ve birçok hayaliniz geçekleşecek. Rüyada sigara içtiğini görmek; eğlenceye olan düşkünlüğünüze, dostlar tarafından bir davete çağırılacağınıza, sigarayı attığını görmek; kötü bir haber alacağınıza işarettir.

Bu tabirle ilgili yorumunuzu bize yazın