Rüyada sepet görmek

Rüyada sepet görmek, halkın sırlarını gizleyen kadındır. Dolu bir sepet görmek veya taşımak, yakında büyük başarılar kazanacağınızı haber verir.

Boş bir sepet, üzüntü ve sıkıntıların işaretidir. Dolu bir sepet görmek veya taşımak, yakında büyük başarılar kazanacağınızı haber verir.

Boş bir sepet, üzüntü ve sıkıntıların işaretidir. Dolu bir sepet görmek veya taşımak, başarının işaretidir. Boş bir sepet, sıkıntı ve sorunların habercisidir. Küçük bir kısmet, ufak bir ev, arsa, rahat iş olarak yorumlanır.

Rüyada sepet görmek, elinize bol miktarda malın ve paranin geçecegi ile yorumlanır. Sepete meyve koyduğunuzu görmek, paranızı biriktirdiginize; çiçek koymak, evlenme hazirligina çıktığınıza işaret eder.

Rüyada birisine sepet hediye ettiğinizi görmek, başka birinden yardım beklediğinize; sepet ördügünüzü görmek, bazı projeleriniz olduğuna delalet eder.

Bir başka rivayete göre de rüyada görülen sepet, halkın sırlarim gizleyen bir kadına işarettir. Dolu bir sepet görmek veya taşımak, başarının işaretidir.

Boş bir sepet, sıkıntı ve sorunların habercisidir. Dolu bir sepet görmek veya taşımak, başarının işaretidir. Boş bir sepet, sıkıntı ve sorunların habercisidir.

Rüyada sepet görmek müjdedir ve içindeki şey ile nispet edilir.

Rüyada içinde taze üzüm bulunan sepet görmek, hatıra gelmeyecek yerden rızka delalet eder.

Rüyada görülen örgüsü dağılmış sebep akciğer rahatsızlığına dalalet eder.

Rüyada içinde rağbet edilen gıda yahut eşya olan sepet görmek müjde veren kimseye tabir edilir.

Rüyada içinde kötü şeyler bulunan sepet görmek, korkutucu birine delalet eder.

Yorum yapın