Rüyada raf görmek

Rüyada raf görmek, hayatınızın düzgün bir çizgi üzerinde ilerleyeceğini ve mutlu günler geçireceğinizi gösterir.

Güvenilir kimseye, yardımsever zevceye, faydalı iş ortağına; rafa eşya yerleştirdiğini görmek bilgin ve zeki bir çocuğundan yahut şerefli ve sırlarını muhafaza eden namuslu bir kadından rızıklanmaya; rafçı, genişliğe ve bol rızka delalet eder.

Rüyada raf görmek, yaşamınızın düzgün bir şekilde devam edeceğine ve çok güzel günler geçireceğinize yorumlanır. Boş raflar, kötü şansın ve üzüntünün haberidir. Rafların dolu olması ise muradınıza ereceğinizi haber verir. Boş raflar, şanssızlığın ve uğursuzluğun işaretidir. Dolu raflar ise, hayallerinizi gerçekleştireceğiniz anlamına gelir. Hayırlı kısmet, ün ve onurdur. Kişinin hayatına yeni bir düzen vereceğine işarettir.

Rüyada raf görmek, sırları saklayan bir kimse olarak yorumlanır. Rüyasında bir rafa kitap veya her hangi bir eşya veya biblo gibi şeyler yerleştirdiğini gören kimsenin çok bilgi edinecek bir oğlu dünyaya gelir.

Bir başka rivayete göre, ömrünün sonuna kadar ona sadik kalacak ve bütün sırlarını saklayacak olan bir kadınla evlenir.

Kirmani’ye göre; rüyada raf görmek, sadik bir iş ortağına delalet eder. Rüyasında raf görmek on şekilde tabir olunur; eş, başkanlık, ferahlık, hayat, yoldan gelmek, doğum, hac, rütbe, kıymet.

Bu rüyada görülecek iyi veya kötü her şey bu on durum üzerine kıyaslanarak tabir olunur. Rüyasında rafın üzerine çıkıp oturduğunu gören, büyük bir ise geçer. Ve halk içinde itibar kazanır.

Bir başka rivayete göre de rüyada görülen raf, sır saklayan ve ayıplan gizleyen kimseye, yardım seven bir hanıma işarettir.

Bir kimse rüyada kendi yanında raf olduğunu ve ona eşya yerleştirdiğini görse, o kimsenin, muhtelif ilimleri bilen âlim ve zeki bir çocuğu olur yahut şerefli, sır saklayan namuslu bir kadın ile evlenir. Bazen de raf emin bir kimseye yahut sahibine faydalı olacak iş ortağına işarettir.

Rüyada raf yapan mobilyacıya görmek, genişliğe ve bol rızka işarettir. Boş raflar, şanssızlığın ve mutsuzluğun işaretidir. Dolu raflar ise, hayallerinizi gerçekleştireceğiniz anlamındadır. Boş raflar, şanssızlığın ve mutsuzluğun işaretidir. Dolu raflar ise, hayallerinizi gerçekleştireceğiniz anlamındadır.

Yorum yapın