Rüyada pastırma görmek

Rüyada pastırma görmek namaz ve zekatı vakti geçince eda etmeye, bir şeyi bulunması gereken yerin uzağına koymaya yahut işlemleri geciktirmeye yahut yolculuğa delalet eder.

Rüyada pastırma görmek, sucuk ve salam gibi şeyleri satın almak veya satmak, kısmet ve nimete işarettir.

Bunlar para ve iş konuşunda iyi haberler müjdeler. Fakat rüyada bunları yemek, hiç de iyi bir şekilde yorumlanmaz. İşlerde güçlük çekmeye ve ertelemeye işarettir. Rüyada pastırma, sucuk ve salam gibi şeyleri yemek, hiç de iyi bir şekilde yorumlanmaz.

Rüyada pastırma görmek işlerde zorluğa ve bu nedenle işlerin ertelenmesine yorumlanır. Fakat rüyada bu şeyleri satın almak veya satmak, kısmet ve nimete yorumlanır.

Rüyada pastırma görmek aileden gelecek pek de hayırlı olmayan paradır. Kişinin hak yiyerek servet yapacağına işaret.

Rüyada bir pastirmacidan pastirma satın aldığını görmek, yakında bir yolculuğa çıkacağına, uzak bir akrabadan beklenmedik bir mirasa konacağına ve zekat ve hac farzlarini bir an önce yerine getirmek için bir uyari olduğuna delalet eder.

Bir başka rivayete göre de rüyada pastirma görmek, yolculuğa, rnuamelerini geciktirmeye ve bir şeyi mahalinin disina koymaya veya namaz ve zekati vaktinin dışında eda etmeye işarettir.

Rüyada pastırma yediğini görmek; para biriktirip bunu yararlı bir işte kullanacağına, birisine pastırma vermek; birisine para vermeye, birisinden pastırma almak; pastırma veren kişiden para alınacağına, dükkanda kendini pastırma satarken görmek; sahip olduğu mallardan oldukça büyük bir kısmını sadaka olarak dağıtacağına işarettir.

Yorum yapın