Rüyada para görmek

Rüyada para görmek; üzüntü ve kedere, bayağı rızka ve darlığa; gösterişe, üzüntü veren söze, sıkıntı doğuran davranışa işarettir.

Para bazen dostlarla görüşmeye, sıkıntıdan sonra rahata ermeye, sözün tükendiği yerde maddi imkânların devreye girmesine dalalet eder.

Gümüş para yutup abdest bozarken para çıkardığını görmek zındıklığa; altın yutup para çıkardığını görmek, imandan sonra küfre düşmeye; sarık yahut şapkası içinde para görmek abdest bozmaya; üzerinde kutsal ifadelerin yazılı bulunduğu paraları görmek, şiir ve musikiyi Kur’an-ı Kerim’e tercih etmeye delalet eder.

Rüyada para almak veya vermek veya tomarla para görmek, parlak şans ve servete; para bulmak, şansının açılacağına, zengin olacağına; para kaybetmek, kısa sürecek sıkıntı ve endişelere; para saymaksa, umduğundan daha çok başarılı olacak bir ise işarettir.

Rüyada para almak, vermek veya tomarla para görmek, iyi şans ve zenginliğe yorumlanır. Para bulmak, şansının iyi olacağına ve zengin olunacağına işarettir. Para kaybetmek, kısa sürecek sıkıntı ve üzüntüye yorulur. Para saymaksa, beklemediği kadar başarılı olacak bir ise yorumlanır.

Gümüş para güzel haber, mutluluk demektir. Bakır para güzel, uğurlu bir iştir. Altın para kıskançlık, dedikodu ve sıkıcı söz olarak yorumlanır. Ufak sıkıntılar çektikten sonra, çok mutlu olacağınız anlamına gelir. Parayı kaybetmediğiniz sürece, hayatınızda birçok güzel değişiklikler olacak.

Rüyada görülen bozuk para konuşma, laftır. Gümüş para kısmettir. Altın para dedikodu, kıskançlıktır. Kâğıt para, kişinin çalışması ve sorumluluklarını bilmesi sonucunda alacağı paradır.

Rüyada çok paranız olduğunu ve onları saymakla bitiremediğinizi görmek, yapmak istediğiniz bir işi tamamlayamayacağınıza yahut çalıştığınız yerde bazı ihmallerinizden dolayı zarara uğradığınıza delalet eder.

Yolda giderken yerde bir para bularak aldığınızı görmek, elinizden bir miktar para çıkacağına işarettir. Bir başka rivayete göre de rüyada görülen para, riya ve mücadele ile beraber söylenen bir sözdür.

Bir kimse rüyada gümüş para yuttuğunu ve abdest bozarken para çıkardığını görse, o kimse zındık ve Allah’ı inkâr eden birisidir.

Para, alçak söze ve şerre işarettir.

Rüyada gümüş para hayırlı haber, sevinç verici sözdür. Bakır para hayırlı, uğurlu iş ve hizmetkârdır. Altın para kıskançlık, dedikodu ve sıkıcı sözdür.

Rüyada para görmek; kısa bir süre içinde elinize bir miktar para geçeceğine, altın para görmek hastalığa, sıkıntıya, gümüş para görmek sevince, mutluluğa yeni dostluklara işaret eder.

Rüyada birinden para almak can sıkıcı bir haber almaya, birine para vermek birinin canını sıkacak bir sözü ona söyleyeceğinize, yerde para bulmak çok önemli olmayan bir hastalık geçirileceğinize işarettir.

Rüyada para çalmak istemeden bir kimse hakkındaki bazı sırları öğreneceğinize, rüyada para çaldırmak herkesten saklamaya özen gösterdiğiniz bir işin açığa çıkacağına işarettir.

Rüyada para başmak yani kalpazanlık yaptığını görmek gizli saklı bir teşebbüste bulunulacağınıza, kendinizi para yırtarken görmek ise önceden başlamış olduğunuz fakat artık pişmanlık duyduğunuz bir işten vazgeçmeye işarettir.

Bu tabirle ilgili yorumunuzu bize yazın