Rüyada paket görmek

Rüyada görülen içi dolu paket, sırları gizlemeye ve dağınıklığı gidermeye yorumlanmıştır.

Rüyada eşya paketlemek yolculuğa yahut evlenmeye, paketteki eşyaları çıkarıp yerleştirmek, orada ev bark edinmeye ve orada yaşamaya delalet eder. Bazı güzelliklerle karşılaşacaksınız. Birine paket yollamak, işinizde ufak zararlara uğrayacağınızı belirtir. Bazı güzelliklerle karşılaşacaksınız.

Rüyada birine paket yollamak, işinizde ufak zararlara uğrayacağınızı belirtir.

Rüyada elinize bir paketin geçtiğini gördüyseniz birtakım hoşluklarla karşılaşacağınız anlamına gelir. Birine paket yollamaksa ufak zararların habercisidir. Bekârlar için iyi kısmettir.

Rüyada herhangi bir şeyi paketlediğinizi görmek, birçok işlerin yapılması için sizi beklediğine; bir paketi açtığınızı görmek, çok kötü bir tuzağa tutulacağınıza ve size çok haince davranan kimselerin varlığına; bazı eşyaları paket yaptığınızı görmek, işlerinizden randıman alacağınıza ve her şeyin yolunda gideceğine işarettir.

Bir başka rivayete göre de rüyada görülen paket, mal, zenginlik ve refaha işarettir. Birtakım hoşluklarla karşılaşacaksınız.

Rüyada birine paket yollamak, ufak zararlara uğrayacağınız anlamına gelir. Rüyada paket taşımak; herkes için ibret verici bir ise girişeceğinize işarettir.

Bu tabirle ilgili yorumunuzu bize yazın