Rüyada mısır görmek

Rüyasında mısır yemek, mısır tarlası görmek genç bir erkek için yapı işlerindeki başarısına; daha tecrübeli bir yaşta ise zor olmasına rağmen yaptığı işin sonunda kazanca; genç bekar kadın için çok dedikodulu bir evliliğe yorumlanır.

Rüyada mısır görmek, iş kadını için beklenmedik bir yerden gelecek paraya işarettir. İşlerinizdeki durgunluk sona erecek, iş yaşamınızda hareketli bir döneme gireceksiniz demektir.

Rüyada mısır topladığını görmek ise işlerinizin düzeleceğini, elinize para geçeceğini işaret eder. şansın, paranın ve mutluluğun işaretidir. İnsanların mısır topladığını gördüyseniz, bir arkadaşınızın elde edeceği başarıya sevineceksiniz.

Rüyada görülen mısır sarı renkli ise hastalıktır. Yeşil yapraklı, üstü örtülü mısır çabuk harcanacak paradır.

Rüyada mısır görmek, koçanli ise yoksulluga, tane halinde ise para ile tabir edilir. Bazı tabirciler mısır, işlerin bozulmasina ve hastalığa işarettir, demişlerdir. şansın, paranın ve mutluluğun işaretidir.

Rüyada insanların mısır topladığını gördüyseniz, bir arkadaşınızın elde edeceği başarıya sevineceksiniz.

Rüyada görülen mısır şansın, paranın ve mutluluğun işaretidir. İnsanların mısır topladığını gördüyseniz, bir arkadaşınızın elde edeceği başarıya sevineceksiniz.

3 yorum Aşağıdaki formu kullanarak siz de yorum, görüş ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

  1. Rüyada mısırların koçanlarını mısırlarından koparırken yere düştüğümü gördüm. Yerden kalkamadan da yukardan kopardığım mısır koçanları üzerime döküldü. Acaba ne anlama geliyor?

  2. ben rüyamda kolilerce düzinelerce patlamış mısır gördüm ve yanımda ailem vardı ama yemedim ne anlama gelir acaba

  3. Annem rüyasında kalabalık bir ortamda olduğunu ve sırtında çok güzel bir çocuk olduğunu ve bir kadının yanına gelip, sana altın vereceğim dediğini ama kadınla gittiğinde altın kutusunda altın kaplamalı bir yılan olduğunu ve yılanın kocaman dişlerini görünce oradan hemen kaçtığını görmüş

Bu tabirle ilgili yorumunuzu bize yazın