Rüyada mantar görmek

İleri gelen insanların sevgisini kazanmış vefalı bir kimseye, hanım tarafından rızka nail olmaya, mantar yemek helal kazanca delalet eder.

Rüyasında mantar gören kişi, yanlış bir takım girişimlerde bulunmuş demektir.

Rüyada yenilen mantar bir süre mutluluk veren ancak güzellik getirmeyen bir iş, haram karışmış para demektir. Zehirli mantar toplamak görmek rüyayı görenin başı yanlış işler nedeniyle belaya girecek demektir. Aşın hırslı bir insan olduğunuzun işaretidir. Eğer mantar yediğinizi gördüyseniz, aşk hayatınızda utanç verici ilişkileriniz olacağı anlamına gelir. Hayırlı olmayan kısmet, haram karışmış paradır. Tıpa olarak mantar ise güçlü, koruyucu, yardım eden mevki sahibi birisine işaret eder.

Rüyada çeşitli mantarlar görmek, beklenmeyen ve ümit edilmeyen yerden rızka delalet eder, mantarın zehirsiz olan çesidi mal, menfaat ve hayır; zehirli çesidi ise zarardir. Mantar yemek ve almak kolay, fakat az bir kazançtir. Bazılarına göre; rüyada mantar görmek zahmet ve zorlukla elde edilen rızka ve bir rivayete göre kötü huya delalet eder.

Rüyada mantar alan ve yiyen zahmetle rızkını kazanır. Yahut kötü huylu bir kimseden hakaret görür ve ondan eline biraz mal geçer. Mantarin yenilen cinsini görmek beklenmeyen yerden gelecek rızka delalet eder. Bir başka rivayete göre de rüyada mantar görmek, ileri gelen kimselerin sevdiği vefalı bir kimsedir. Bazı tabirciler, mantar kendisinde hayır olmayan birkadındır, dediler. Eğer mantar büyük olursa kadınlar tarafından bir rızka işarettir.

Rüyada mantar yedığını gören kimse helalindan mal kazanır.

Rüyada zehirsiz mantar görmek, umulmadik yerden mal ve rızka işarettir. Zehirli mantar . zarar ve ziyana işarettir.

Rüyada yenilen mantar bir süre zevk veren fakat hayırlı olmayan kısmet, haram karışmış paradır. Zehirli mantar topladığını gören kişinin başı bir yolsuzluktan dolayı belaya girer.

Rüyada yenilen mantar bir süre zevk veren fakat hayırlı olmayan kısmet, haram karışmış paradır. Zehirli mantar topladığını gören kişinin başı bir yolsuzluktan dolayı belaya girer.

Yorum yapın