Rüyada lahana görmek

Kaba yaratılışlı, taş kalpli bir kimseye, hoş olmayan şeylere, elinde lahana yaprakları görmek, elde ettiği şeye yumuşak bir yöntemle nail olacağına delalet eder.

Rüyada lahana hayatınızda birçok sıkıntı yaşayacaksınız demektir. Eğer lahana yeşilse, aşk yaşamınız altüst olacak; evliyseniz, eşiniz size ihanet edecek ve sizi çok üzecek demektir. Hayatınızda birçok sorun yaşayacaksınız. Arka arkaya gelecek para, devamlı büyük gelir olarak yorumlanır.

Rüyada lahana görmek gizli mala ve sirra delalet eder. Lahanayi alip keserek yedığını gören, başkalarinin sırlarıni ögrenmege çalisir, eline gizli mal geçer.

Lahana yapraklarinin sararmis olduğunu gören, hafif bir hastalığa yakalanir ve sakladigi paradan bu hastalıktan kurtulmak için sarf eder.

Bahçeden bir lahana kesip evine getiren sir saklamakla tanınir. Bir başka rivayete göre de rüyada lahana görmek kalbi kati kaba bir adama işarettir.

Bir kimse rüyada elinde lahana yapraklan olduğunu görse, istediğini elde edecegine işarettir. Lahana görmek bütün insanlar ve bahusus ticaret ehli için hos değildir.

Lahanaları pazara götürenleri görmek, şiddete işarettir. Hayatınızda birçok sorun yaşayacaksınız. Eğer lahana yeşilse, aşk hayatınız altüst olacak. Evliyseniz, eşinizin ihanetine uğrayacak, çok üzüleceksiniz.

Bu tabirle ilgili yorumunuzu bize yazın