Rüyada keçe görmek

Sağlam prensip ve tedbirlere dayanan iş ve ortaklığa, hayat karşısında yılmayan kimseye, keçe yapan birini görmek sabır ve sebata, rızık ve faydaya delalet eder.

Rüyada Keçe Görmek

Rüya malikinin, karşılaştığı pekçok dert ve problemleri, yaşamış olduğu zor dönemlere ve kaybettiklerine rağmen asla yapmayı murad ettiği şeyden dönmediğine, insanların itirazlarına ve itiraz etmelerine rağmen fikrinden dönmediğine ve bu halden dolayı insanları kendine küstürdüğüne işaret eder.

Rüyada Keçeli Kalem Görmek

Rüyayı gören şahsın, muhabbet duyduğu kişilerin bütün ısrar etmelerine ve karşılaştığı tüm problemlere rağmen yılmadan kararlılıkla sürdürdüğü işten son derece fazla kar ele edeceğine, bu vesileyle problemlerinin üstesinden geleceğine, kötü hallerden hemencecik sıyrılacağına ve içerisinde olduğu ziyanları ve borçları bitirmiş olacağına işaret eder.

Aynı vakitde, rüyayı gören kişinin çok sevgi dolu ve kaliteli bir insan olması nedeniyle insanlarca çok sevilip değer verildiğine delalet eder.

Rüyada Kara Keçeli Kalem Görmek

Rüya sahibinin yılmadan sürdürdüğü çalışmış olmasından düşlediği ve umduğu kadar verim ve kazanç alamadığına, bu nedenle yapmış olduklarından ötürü içinde çok az bile olsa pişmanlık olduğuna yorumlanır.

Bu tabirle ilgili yorumunuzu bize yazın