Rüyada hafiye görmek

Rüyada hafiye olmak; asıl maksadı gizlemeye, kötülüğü bariz olan işleri hayırlı işlere tercih etmeye tabir edilir.

Rüyada başka bir devlet hesabına çalışan bir hafiye görmek, kişiyi ve ailesini kıskanan bir kimseye işaret eder.

Rüyada hafiye görmek genellikle iyiye yorulmaz.

Rüyada hafiye olmak, sabır göstermediğinizden işlerinizin bozulmasına ve aklınızın başka işlerle meşgul olduğuna işarettir.

Bir hafiyeyle karşılaşmak huzura kavuşmak için insanlardan uzak olacağınız bir yerlere yolculuğa çıkmaya yorulur.

Rüyada bir hafiyea sır söylemek, arkadaşlarınızdan birisinin arkanızdan konuştuğuna delalettir.

Rüyada görülen hafiye kişinin sevdiği bir insan tarafından aldatılacağına işarettir.

Rüyada bir hükümet hesabina veya bir sirkete ca-susluk ettigini görmek, yakinda çok karisik bir ise katilacagina; bir hafiye sebekesine yakalandigini görmek, islerine rakip olacak bir takim kisilerin onun pesinde olduklarina isarettir.

Rüyada bir memleket hesabina hafiyelik eden bir kimse ile karsilastiginizi görmek, bulundugunuz iste, tüccar iseniz ticaretinizde, ev kadini iseniz eviniz veya mahallenizde, ögrenci iseniz okulunuzda sizi çekemeyen kimselerin bulunduguna isarettir.

Bir hafiyeyle dostluk kurdugunuzu görmek, rakiplerinizden kurtulmak için çare düsündügünüze, sizin bir memleket hesabina hafiyelik yaptiginizi görmek, sizi çekemeyen insanlardan kaçmak için, meslek veya yer degistirdiginize delalet eder.

Bir baska rivayete göre de rüyada hafiyelik etmek, anlasilmamasi için muglak ve müphem söz söylemeye yahut serli isleri hayirii islere tercih etmeye isarettir.

Bu tabirle ilgili yorumunuzu bize yazın