Rüyada favori görmek

Rüyada bir kadının zülüflerini görmek, hayırlı ve temiz iki çocuğa delalet eder. Rüyasında zülüf gören, hasta ise iyileşir.

Bir başka rivayete göre de rüyada iki taraftan görülen zülüfler, hayırlı ve temiz iki erkek çocuğa işarettir. Bazen de zülüf görmek, hastalıktan şifa bulmaya işarettir.

Rüyada iki tarafta görülen zülüfler, hayırlı ve erkek çocuğa delalet eder. Bazen da zülüf görmek, hastalıktan şifa bulmaya delalet eder.

Hasta olan bir kimse, rüyada zülüflerinin demirden olduğunu ve uyanıkken zülüflerinin bulunduğu kısmın ağrımasından şikâyetçi olan kimsenin, iyileşmesine ve o ağrıdan kurtulmasına delalet eder. Bazen de zülüf, mal ile tabir edilir.

Bir kimse rüyada başkasının zülfünü yolduğunu görse, yolan sahsın yolunan şahıstan ödünç para almasına ve o kimsenin onunla iftihar etmesine delalet eder.

Bazı tabirciler, rüyada kendi tüyünü yolan kimse zenginse, servetinin elinden çıkmasına, fakirse, borcunu ödemesine delalet eder, dediler.

Rüyada görülen zülüf, onu taşıyan için mübarek erkek çocuktur. Zülüfü başında gören kimse için maldır.

Zülüf, hanımdir. Çok zülüf, gören kimse için hanımlardır.

Kadının rüyada zülüf ve saçlarını örmesi, onun reis bir çocuk doğurmasına ve senenin ucuzluk ve bolluğuna delalet eder.

Eğer kadın zülüf ve saçlarını kalın ve birbirine dolaşmış olduğunu görse, şöhret bulacağı bir iş işler. Kadının saçlarını halka göstermesi onun için rezalet ve rüsvaylıktır.

Kadının saçının siyahlığı, kocasının halinin güzelliğine ve kocası yanında olan kıymetine delalet eder.

Kadının rüyada başını devamlı olarak açık görmesi kocasının kaybolup bir daha ona dönmemesine delalet eder.

Eğer kocası yoksa ebediyen evlenmemesine, kadının saçını berrak ve siyah görmesi kocasının malı ile zengin olmasına delalet eder.

Bu tabirle ilgili yorumunuzu bize yazın