Rüyada evrak görmek

Rüyada evrak görmek, rüyayı gören kimsenin kısa zaman içinde üzülmesine neden olacak bir olay yaşayacağı şeklinde tabir edilir.

Genç bir erkeğin rüyada senet veya evrak imzalaması; derin bir üzüntüye veya lüzumsuz yere mektup yazmasına işarettir.

Bir büro şefi veya amirin rüyada evrak imzalaması güvenilmeyen bir memur olduğuna, bir eve taşınmaya ve bu evden memnun olmayacağına dalalet eder.

Rüyada imzalanan senet veya evrak lekeli ise, bir tuzak hazırlandığına işarettir.

Genç bir erkeğin rüyada evrak imzalaması hüzne veya boş yere mektup yazmasına yorulur.

Rüyayı göre şef veya amir ise rüyayı görenin güvenilmeyen bir memur olduğuna işarettir.

Evrak lekeli ise, bir tuzak hazırlandığının haberidir.

Rüyada bazı evrakı incelediğini veya dosyaladığını görmek, bazı hükümet işleri için belgeler hazırlamak zorunda olduğuna, bazı evrakı imzaladığını görmek, hükümetteki işlerinin kolaylıkla sonuçlanacağına delalet eder.

Rüyasında bir büronun şefi veya müdürü olduğunu ve kendisine getirilen bazı evrakı incelediğini görmek, mahkemede veya hükümetteki işlerinin iyi şekilde sonuçlanacağına delalet eder.

Rüyada kendisini evrak arasında onları incelerken görmek işlerinin içinden çıkılmaz derecede karışık olduğuna yorumlanır.

Rüyada bir evrakı imza ettiğini görmek, eğer bir dairede memur ise, orada daha üst bir makama geçeceğine, eğer ticaret yapıyorsa, karlı bir anlaşmaya imza koyacağına, eğer halktan biri ise, devlet dairesindeki bir işinin tamamlanacağına delalet eder.

Bu tabirle ilgili yorumunuzu bize yazın