Rüyada çocuk görmek

Rüyada çok çocuk görmek, zenginliğin ve mutluluğun işaretidir.

Erkek çocuk iyi haber, kız çocuk ise eğlenceli haber veya dedikodudur.

Rüyada çocuk görmek sevince yorumlanır.

Dünyanın süsü ve neşesine, fitne ve sıkıntılarına, kadının kucağında çocuk görmesi (çocuğu yoksa) anne olmaya işarettir.

Rüyada anne ve babanın kendi çocuğunu kucağında görmesi şefkat ve merhamete, başkasının çocuğunu sevmeleri yetimleri himaye etmeye ve kimsesiz çocukllarla ilgilenmeye tabir edilir.

Rüyada kucakta taşınacak kadar küçük çocuk görmek üzüntü ve kedere, büluğ çağına yaklaşmış çocuğu görmek müjdeye, çocuk bazen kusura, günaha ve suç işlemeye işaret eder.

Rüyada okula giden bir çocuğu olduğunu görmek tövbe etmeye, küçük bir çocuk olduğunu görmek anne tarafından mirasa kavuşmaya, yoksulun annesinden doğmuş bir çocuk olduğunu görmesi rızka ve zenginliğe, hasta kimsenin çocuk olduğunu görmesi vefatına, zengin bir kimsenin çocuk olduğunu görmesi olumsuzluğa, işlerinin kemale ermemesine, çocuğu arkasına aldığını (sırtına bindirdiğini) görmek üzüntü ve kedere, evlenmediği halde çocuğu olduğunu görmek ilerlemeye, sıhhat, emniyet ve şerefe yorumlanır.

Rüyada küçük çocuklar görmek, başıt ve küçük üzüntülere, cami, sokak gibi bir yere bırakılmış olan çocuğu görmek düşmana yahut olumsuz değişikliklerin giderek, her şeyin eski haline avdet etmesine, üzüntü ve kederin gitmesine tabir edilir.

Rüyada çocuk öldürdüğünü görmek birçok ilim elde etmeye, birden çok oğlan çocuğu görmek mala, hanıma ve biribiri andınca çıkacak çok hayra, küçük çocuğunun serpilerek büyüdüğünü ve adam olduğunu görmek güç ve kudrete işarettir.

Rüyada görülen erkek çocuk müjdeye, kız çocuğu rızka ve hayırlı nimete, kesilmiş çocuk göbeği nikaha dalalet eder.

Rüyada çocuğunu kaybettiğini görmek mahzunluktan sonra gelecek ferah ve sevince, çocuğun başında çıban görmek onunRüyada erkek çocuk görmek iyi bir habere, kız çocuk görmek sıkıntı verici bir habere işarettir.

Süt emen bir çocuk görmek sevinmeye işarettir.

Rüyada erkek çocuk görmek iyi bir habere, kız çocuk görmek kötü bir habere işarettir.

Süt emen bir çocuk görmek sevince işarettir.

Hasta bir çocuk görmek, kendi çocuğunuzun çok sağlıklı olacağı; fakat başka sorunlarla karşılaşacağınız anlamına gelir.

Rüyasında erkek çocuk görmek, sevince, mutluluğa, kız çocuk görmek, sıkıntıdan kurtulmaya, bir bebegin süt emdığını görmek, rüyanin görüldügü eve bereket ve rızk yağaçagina işarettir.

Çocukla oynadığını görmek, iyi bir haber alacağına, kendisinin çocuk olduğunu görmek, uzun bir ömür sürecegine; bir okulda çocuklarla birlikte oyun oynadığını veya bir sıra teskil edip geziye çıktığını görmek, ev halkından hayır göreceğine işaret eder.

Rüyada sokakta bırakılmış bir bebek bulup evine getirdığını görmek, o eve kısmet ve mutluluk geleceğine, yetimhaneden bir çocuk aldığını görmek, bulunduğu mevkiden daha üstün bir yere çıkacağına delalet eder, Rüyada birçok güzel çocuk görmek, zenginliğin ve mutluluğun işaretidir.

Hasta bir çocuk, kendi çocuğunuzun çok sağlıklı olacağı anlamına gelir.

Fakat bu rüya başka sorunlarla karşı karşıya kalacağınızın habercisidir.

Bu tabirle ilgili yorumunuzu bize yazın