Rüyada ejderha görmek

Rüyada ejderha görmek, kişinin büyük istekleri olduğunu ve bunlara nasıl erişeceğini bilmemektedir.

Bu efsanevi hayvan dehşet ve şiddet ehli yöneticiye, yakıcı ateşe, birkaç başlı ejderha kötülük ve zararda aşırı giden sultana, ejderhanın kişiyi suya doğru çekmesi dünyevi yahut uhrevi azaba, ejderha olduğunu yahut ona bindiğini görmek ehil olanlar için yöneticiliğe sultan tarafından gelecek dünyalığa yahut uzun ömre, kadının ejder doğurduğunu görmesi sakat ve kötürüm bir çocuk dünyaya getirmesine, kadın takva ehli ise şerefli ve hatip bir oğlan çocuğu olmasına, zararsız, insanla konuşan yahut ona bir şey veren ejderha hayra, bu yaratık bazen düşmanlığını gizleyen kimseye, çok başlı ejderha şerde ve kötülükte aşırı giden bir düşmana delalet eder.

Ejderha veya buna benzer korkunç bir hayvan görmek, düşmanının hakkından gelebileceğine işarettir.

Ejderha benzer korkunç bir hayvan görmek, hasımlarınızı yenebileceğinize işaret eder.

Ejderha saldırırsa kişi, istediği şey ile ilgili yardım alacak demektir.

Rüyada ejderha görmek zafere işarettir.

Rüyanızda bir ejderha görmek, düşmanlarınıza karşı üstün geleceğinize, ejderha ile savaşıp onu öldürdüğünüzü görmek, rakiplerinize karşı zafer kazanacağınıza, ejderhanın size hücum ettiğini sizin de kaçtığınızı görmek, rakiplerinizin sözlerine kandığınıza delalet eder.

Bir ejderhayı bir vuruşta ikiye bölüp öldürdüğünüzü görmek, beklenmeyen bir yerden bir müjdeli haber alacağınıza işarettir.

Bir başka rivayete göre de hastanın rüyada ejderha görmesi, ölümüne işarettir.

Bir kadın rüyada ejderha doğurduğunu görse, sakat bir çocuk doğurur.

Ejderhanın kendisini suya çektiğini gören kimseye, devlet büyüğü tarafından yahut Allah (C.C.) tarafından ya da amiri tarafından eziyet edilir.

Kendisinin ejderha olduğunu gören kimsenin ömrü uzun olur.

Yahut güç ve otorite elde eder.

Ejderhanın etini yediğini gören kimse, bir mala sahip olur.

Zararsız olarak ejderhanın kendisine doğru geldiğini veya kendisine bir şeyler verdiğini yahut kendisiyle konuştuğunu görse, o kimse için meydana çıkacak çok hayra işarettir.

Ejderhanın adam olduğunu görmek, ordudan bir askere, ejderhanın kadın olduğunu görmek, kadın askerden bir askere işarettir.

Ejderha, gözle görülen ve düşmanlığını gizleyen, her türlü ser ve kötülüklerin sahibi olan bir düşmana işarettir.

Bir ejderhaya sahip olduğunu gören, akılsız bir kimseye zafer bulur.

Bu tabirle ilgili yorumunuzu bize yazın