Rüyada ebe görmek

Rüyada ebe görmek iyiliksever, cömert ve yiğit bir kimseye, evine ebenin gelmesi hayırsever birinden iyilik görmeye, ebe çağırmak cömert ve yiliksever birinden yardım istemeye, çağrılan ebe eve gelirse bu amacın gerçekleşmesine, ebe ile dost olmak büyük bir zatla yakınlık kurrmaya, ebeyle bozuşmak önemli bir kimseyle aralarının açılmasına, güleryüzlü ve sempatik ebe salih ve cömert bir kemseden yardım ve ihsana, ebe bazen kentlerin ve kalelerin fethine, kale ve kent içinde olup bitenlerden haber veren iyilik sahibi asil birkimseye delalet eder.

Rüyada ebe görmek birçok kaynak tarafından rahata çıkmak, kurtulmak, ferahlamak olarak yorumlanır. Ama ebe pis ve çirkinse sorunlar daha büyüyebilir. .

Rüyada ebe görmek hayır ile yorumlanır. Evine bir ebenin geldiğini görmek, hayır sahibi bir kişiden menfaat göreceğine, bir ebeyi evine çağırdığını görmek, bir kişiden yardım isteyeceğine, çağırdığı ebenin geldiğini görmek, isteğinin olacağına, bir ebe ile dostluk kurduğunu görmek, büyük bir iş veya devlet adamından hayır ve menfaat göreceğine işarettir. Ebe ile bozustugunu görmek bir zatin düşmanlığıni kazanacağına, ebeyi güler yüzlü ve neseli görmek, o kişinin ona karşı iyilik yapacağına delalet eder. Bir başka rivayete göre de rüyada ebe görmek hayırdir. Evine bir ebenin geldığını görmek, hayır sahibi bir kişiden menfaat göreceğine, bir ebeyi evine çagirdiğini görmek, bir kişiden yardım isteyecegine, çagirdiği ebenin geldığını görmek, isteginin olacağına işarettir. Güzel bir ebe görmek, rüya sahibinin bir kızi olacağına yasli ve çirkin bir ebe görmek de, rüya sahibinin çok zeki evlatlara sahip olacağına işarettir

Yorum yapın