Rüyada domuz görmek

Düşmanla tabir edilir; vahşi domuz servet ve güç sahibi olduğu halde kendisinden hayır ve iyilik görülmeyen insana, domuzla cedelleşlek düşmanla kavgaya, domuzu yenmek yahut onu öldürmek düşmanı altetmeye, bir yerdeki domuzları orada sürüp çıkarmak dünyaa hayatının güzelleşmesine, bir domuza binerek onu istediği gibi sevk etmek düşmanı yenmeye, yetki ve makam ehli olmaya, domuz eti yemek haram kazanca yahut kötü fiile delalet eder.

Rüyada domuzlar görmek, çevrenizin tasvip etmediği bir evliliğin sizin için söz konuşu olabileceğini haber verir. Uğursuzluk demektir.

Rüyada domuz görmek uğursuzluk getirir. Bazı kişiler bu rüyayı başarıyla da değerlendiriyorlar. Kötü düşmandır.

Rüyada domuz görmek, kirmaniye göre akilsiz-likla yorumlanır. Rüyasında bir domuz buldugunu gören, alçak fakat mevki sahibi bir erkege söz geçirir. Domuza bindiğini gören, düşmana karşı üstünlük kazanır.

Rüyada bir domuz ile uğraştığını gören, alçak bir adamla ağızkavgasi eder. Bir domuzu öldürdügünü gören, düşmanından kurtulur. Domuz eti haram mala ve yenmesi musibete delildir. Bir çok domuz buldugunu ve onlari bir yere sakladığını gören, haram mal kazanır. Domuz yavrulari sıkıntıdir. Bir evden domuzlari kovdugunu gören isinden ayrılır. Domuz otlattigini gören soysuz insanlar üzerine amir olur. Eline domuz kili, kemigi, derisi geçen hayırsız ve devamsiz mal bulur.

Ebu Said El-Vaiz’e göre rüyada domuz görmek düşmana delalet eder. Vahsi domuz kuvvet ve servet sahibi olmaya, faydasız bir erkek olmaya yorumlanır. Bir yerde bir çok domuz olup, on-lari kaçmalarindan korkup muhafaza etmek istediğini görmek, haram mal toplayip onlari muhafaza etmekle yorumlanır. Domuzlari bir yerden bir başka yere sürüp götürdügünü görmek, dünyasinin mükemmel ve rahat olacağına işarettir. Domuzlarin başı boş dolastiklarini gören, bir yerden eline geçen mal için sevinir.

Bir domuzun üstüne binip onu bir at gibi kullandığını gören, düşmanına üstün gelir, dünyada yüksek bir mevkie çikar. Bir domuzun önünden dolasarak arkasına geçen soysuz bir adamdan bir menfaat görür. Bir başka rivayete göre de rüyada görülen domuz, düşmandir.

Hanimiyle münakasa halinde olan bir kimse rüyada erkek veya disi bir domuz görse hanımım boşar. Bazen domuz, yahudi ve Hiristiyan olan bir adamla tabir edilir. Domuzu görmek, ser, şiddet, hayret, dehset, ümitsizlik ve harama inanan kimse için haram mala, domuzun disisi, neslin çokluguna işarettir. Eğer, rüyada domuzu gören kimseye domuzdan bir zarar gelmisse, o kimse Hristiyanlardan şiddet görür.

Bir kimse domuza rast geldığını görse, kuvvet ve kudret sahibi bir kimsedt istikrara kavuşur. Bir takım domuzlara sahip olduğunu görse, birikmiş mala sahip olur. Kendisinin domuz olduğunu gören kimse dininde zillete düşmekle beraber mal, ucuzluk ve bolluğa işarettir.

Eğer görülen domuz semiz ise, dini bozuk ve kazancı çirkin bir kimseye yahut çok kuvvet ve kudretli bir Hiristiyana işarettir. Domuzun eti, yagi veya kili yahut derisi haram bir maldır. Domuzlarin sütunu içtiğini görmek malda yahut akilda musibettir. Bir kimse rüyada bir domuza binse o kimse kuvvet ve kudret sahibi olup düşmanına galip gelir.

Domuz ile çekistigini gören kimse zalim düşmanım yener. Domuz eti yedığını gören kimse haram mal elde eder veya bir günah işler. Rüyada görülen kara domuzu, yolcu ve denizde seyahat eden kimse içil yagmur ve doluya, dava ve düşmanlikta bulunan kimse hakkında da, düs maninin kuvvetli ve cahil bir kimse olduğunu işarettir. Evlenmeyi arzu eden kimse hakkında, mizacina uygun olmayan biriyle ev lenmesine işarettir. Domuz, kadınla da tabir edilir.

Bazı tabirciler rüyada görülen domuz eti, umum insanlar için iyidir. Bir kimse kebap olmus domu etini yedığını görse, bu gerçekten iyidir ve çabuk hasil olacak menfaata isa| ret eder, demişlerdir. Yataginda disi domuz olduğunu gören kimse, yahudi kadınla cinsi münasebette bulunur.

Domuzlarin yavrulari, onlara sahip olan yahiti gören kims için ucuzluk bolluk ve ihtiyacının görülmesi manasina gelir. Rüya domuz görmek uğursuzluk getirir. Bazı kişiler bu rüyayı başarıyla da değerlendiriyorlar. Rüya domuz görmek uğursuzluk getirir. Bazı kişiler bu rüyayı başarıyla da değerlendiriyorlar.

Yorum yapın