Rüyada doktor görmek

Rüyada doktor görmek, herkese yardım eden bir kişi olarak tabir olunur.

Rüyasında tip tahsil ettiğini gören Kur an ögrenir. Bir doktorun bir hastaya ilaç yazip onu iyilestirdiğini görmek, birini kötü yoldan iyi yola getirdigine işarettir.

Bir başka rivayete göre de rüyada doktor görmek, alim bir kimseye işarettir.

Bir tabibin kendisine ilaç verdiğini gören kimsenin, vücudu sıhhata kavuşur. Aralarinda düşmanlik olan kimselerin rüyada doktor görmeleri, düşmanlar ni görmeye işarettir. Rüyada görülen doktor, insanın annesidir. Bundan dolayı bir kimse ke doktorunun öldügünü görse, o kimsenin annesi ölür.

Rüyada hastanin yanina bir doktor geldığını görse, hastalıktan kurtulur. Doktorun sağlam bir adamın yanina gittigini gören kimse, hastalanir. Doktor görmek, bazen de, çöpe, çöpçüye, adamı, arkasından çekistiren ve yüzüne karşı, kas ve göz işaretleriyle ayıplamaya, haberleri dikkatle arast ran kimseye, harp için hazirlanmis veya bazen galip, bazen de mağlup olan savaşçi birisine işarettir.

Rüyada doktor olduğunu gören kimse, haline uygun yüksek bir mevkiye ge çer.

Bir kimse rüyada hakimin doktor olduğunu görse, o hakim halka karşı ço yumusak ve faydalı olur. Bir kimse doktorun hakime veya müftüye dönüstügünü görse birtakim bela lara duçar olur.

Rüyada doktor görmek, ögütleri etkili olan vaize, din ve dünya işlerini islah edt hakim, müftü ve egitimciye işarettir. İş hayatında birtakım düşmanlarınız var. Rüya sahibi kadınsa, hastalanacağı anlamına gelir. İş hayatında birtakım düşmanlarınız var. Rüya sahibi kadınsa, hastalanacağı anlamına gelir.

Anne yahut alim bir kimise, hastanın yanına doktor girmesi onun iyileşmesine, sağlıklı birinin yanına girmesi hastalanmaya, doktor, insan karakterinde saklı bulunan ve nefsin derinliklerinde baştırılan olumsuz özellik ve eğilimlerin ortaya çıkmasına, dokktor oldUğun görmek ilim ehli yahut yönetici olmaya, doktor bazen insanı rkasından çekiştiren birine, öğütleri etkili olan vaize, çöplüğe, kan aldırmaya, göz doktoru, dine sonradan eklenen hurafeleri temizleyen, insanlara rehberlik yapan kimseye, iyi danışmana, doktorun kefen satması mesleğinde hile yapıyor olmasına ve teşhisteki yanlışı ile insanın sağlığı ile oynamasına delalet eder. İş yaşamınızda bazı düşmanlara sahipsiniz demektir. Rüyayı gören kadınsa sağlık sorunları anlamındadır.

İş yaşamınızda bazı düşmanlara sahipsiniz demektir. Rüyayı gören kadınsa sağlık sorunları anlamındadır.

İş hayatında birtakım düşmanlarınız var. Rüya sahibi bir kadınsa, hastalanacağı anlamına da gelir. Kişinin yardım alarak dertlerinden kurtulacağına işaret eder.

Yorum yapın