Rüyada deterjan görmek

Rüyada deterjan görmek, ele geçecek mal ve mülk olarak tabir edilir.

Rüyada deterjanla bir şeyleri yıkadığını görmek; kirden, pastan temizlik yapmak, hastalıktan şifaya, günahtan tövbeye, üzüntü ve kederden kurtuluşa ve borçtan halas olmağa yorumlanır.

Rüyada herhangi bir deterjan görmek, rüya sahibinin emire veya hâkime arz edeceği bir vakaya tabir edilir.

Deterjan, kiri, pisliği giderdiğinden, rüyada deterjan, kederlerin ve üzüntülerin gitmesine işarettir.

Rüyada deterjan görmek, mala ve dine işarettir. Rüyada deterjan yemek ise, meşakkatle, sıkıntıyla mal kazanmaya ve üzüntüye işaret eder.

Genel olarak Rüyada deterjan mala, üzüntü ve kederin gitmesine, kederli kimseyi teselli eden insana yahut hakim ve üst düzey bir görevliye arz edeceği olaya, deterjanla çamaşır yıkamak hastanın iyileşmesine, günahkarın tövbe etmesine, üzüntüden kurtulmaya, borcunu ödemeye delalet eder.

Hasta bir kimsenin rüyasında deterjanla çamaşır yıkayıp temizlediğini görmesi; o hastanın şifa bulup iyileşeceğine, eğer günahkar birisi ise bu günahlarından tövbe edeceğine, eğer üzüntülü birisi ise bu üzüntülerinden kurtulacağına ve eğer borçlu ise borcunu ödeme imkanı elde edeceğine tabir edilir.

Rüyada temiz deterjan köpüğü görmek uçarı mizaçlı insana yahut tutarsız duygu ve düşüncelere; Kirli Deterjan köpüğü malın zekatına, insanın günahlarını sildirecek tövbe ve iyiliğe delalet eder.

Bu tabirle ilgili yorumunuzu bize yazın