Rüyada dans görmek

Rüyasında dans ettiğini gören kimse zor duruma düşecektir. Rüyada yapıları dans, musibettir.

Rüyada kişinin ve ev halkının ev içinde dans etmesi sevinç ve neşeye, dans pistinde yahut başka insanların bulunduğu yerlerde eşiyle, yalnız yahut başkası ile dans etmek musibet ve hayâsızlığa, dans yorgun kimse için rahatlamaya delalet eder.

Bu rüyalar iyi yorulmazlar. Ancak rüyasında güzel bir yerde, çok tatlı bir müzik duyarak dans edenleri seyreden insan için bir kısmet var demektir. Dans hatalı düşünceler, duygular nedeniyle sıkıntıların geleceğini belirtir.

Rüyasında dans ettiğini gören kimse zor duruma düşecektir. Bu rüyalar iyi yorulmazlar. Ancak rüyasında güzel bir yerde, çok tatlı bir müzik duyarak dans edenleri seyreden insan için bir kısmet var demektir.

Dans hatalı düşünceler, duygular nedeniyle sıkıntıların geleceğini belirtir.

Bir kimse rüyada başkası için dans etse o kimse diğerinin musibetine ortak olur. Bir kimse kendi evinde yalnız başına dans etse, rahata kavuşur.

Hasta bir kimse rüyada dans ettiğini görse, ıstırabı çoğalır. Bir kimse rüyada dans etmek için bir köseye çekilse, şiddet ve töhmetten uzak olur.

Çocuğun rüyada dans etmesi makbul değildir. Hapis kimsenin, dans ettiğini görmesi hapisten kurtulması manasına gelir.

Rüyada yüksek bir yer üzerinde dans etmek korkudur. Bir kimse kendi evinde dans ettiğini ve etrafında da aile halkından başka kimsenin olmadığını görse, bu rüya hepsi için hayırdır.

Bir kimse rüyada hanımının oğlunun veya akrabalarından bazısının dans ettiklerini görse, bu da hayırdır. Sevince ve izzete işarettir.

Rüyada gerek erkek, gerek kadın olsun hastanın dans etmesi onun hastalığının uzamasına, gerek zengin gerek fakir olsun hanımın dans etmesi, bir kabahat işleme manasına gelir.

Deniz yolculuğunda olan kimsenin gemi içinde dans etmesi o kimsenin gemide uğrayacağı şiddete delildir. Fakir kimsenin dans etmesi ise onun dövülmesine işarettir.

Genel olarak dans rüyaları iyi sayılmazlar. Dans hatalı düşünceler, duygular yüzünden gelecek sıkıntı olarak yorumlanır.

Rüyasında dans ettiğini gören kimse güç durumda kalır. Ancak rüyasında güzel bir yerde, çok tatlı bir müzik duyarak dans edenleri seyreden insan için bir kısmet söz konuşudur.

Yorum yapın