Rüyada dalgıç görmek

Rüyada dalgıç görmek mal, mülk olarak yorumlanır.

Mesleği dalgıçlık yahut suya yakın yerlerde oturanlar için rızka, kara ikliminde bulunanlar için hırs ve tamaha, dalgıç, zor ve çetin işlere gözü kapalı giren insana, dalgıç, öncü imamların ve alimlerin sözlerini kendine prensip edinen, mürşidlerin güzell uygulamalarına uyan ve halkın önderi olan bilginlere de delalet eder.

Dalgıç bazen işin inceliklerine vakıf olmaya ve zor olanı başarmaya delalet eder.

Rüyasında kişi kendisini dalgıç olarak görmüşse, kendisi ile uğraşanlar, güçlükler vardır ve bu koşullar kişiyi zorlamaktadır.

Rüyasında bir dalgiç elbisesi giyerek denize daldığını görmek, büyük bir servete kavusacağına veya bir hükümet adamından bir hayır geleceğine; eğer tüccar ise kazanacağına, hasta ise yakında iyilesecegine işarettir.

üzerinde dalgiç elbisesi olduğu halde sokakta gezdığını veya evinde dolastigini görmek, o yer halki arasında veya aile içinde sevilen bir kişi olacağına, üzerindeki dalgiç elbisesini çıkarıp denize öyle girdiğini görmek, bulunduğu mevkiden daha üst bir yere geleceğine delalet eder.

Bir başka rivayete göre de rüyada görülen dalgiç, devlet başkanidir.

inci çikarmak için denize daldığını gören kimse, devlet hizmeüne girer.

Dalgiç, çetin işlere pervasizca giren kimseye işarettir.

Dalgici görmek, mürsidlerin gidisatlarina uyan, muhakkiklerin söyledikleri sözlerin inceliklerine vakif ve halkın önderi olan büyük bir alime işarettir.

Rüyada dalgiç görmek faydasız olmakla beraber, bir devlet büyügüne hizmet uğrunda can ve malını tehlikeye sokan bir kimsedir.

Bu tabirle ilgili yorumunuzu bize yazın