Rüyada çizme görmek

Uzun konçlu ayakkabı meşin olursa rütbeye, çizme gemici yahut kiracıya, nikâh memuruna, doğru yolda olan kimseye; normal çizme evin hanımına yahut yolculuğa delalet eder.

Giydiğini görmek, uğraşılan her işte başarı kazanmak anlamındadır. Başkasının çizme giydiğini görmek, birinin sevgilinizi elinizden alacağı anlamındadır. Çizme eski ve yıpranmışsa, sağlığınızın bozulacağına ve sıkıntı bir dönem geçireceğinize işaret eder.

Rüyada çizme giydiğini görmek, uğraşılan her işte başarı kazanmak anlamındadır.

Rüyada başkasının çizme giydiğini görmek, birinin sevgilinizi elinizden alacağı anlamındadır. Çizme eski ve yıpranmışsa, sağlığınızın bozulacağına ve sıkıntı bir dönem geçireceğinize işaret eder.

Çizme giyen sizseniz, elinizi attığınız her işte başarılı olacağınızı, başka biriyse, o kişinin sevgilinizi elinizden alacağını gösterir. Çizme giymek büyük sıkıntıdır.

Rüyada çizme görmek, seyahat işaretidir. Ayağınıza bir çizme geçirdiğinizi görmek, bir iş ziyareti için kısa bir yolculuğa çıkacağınıza, siyah renkli çizme hayra, sâri veya kahve-renkli çizme ise kedere delalet eder.

Bir dükkândan bir çizme satın aldığınızı görmek, yeni bir iş için bir teklif alacağınıza, birisine bir çizme hediye ettiğinizi veya onun için bir çizme satın aldığınızı görmek, bir kimse ile bir iş anlaşması yapacağınıza işarettir.

Bir başka rivayete göre de rüyada görülen çizme, hanıma veya ineğe yahut yolculuğa ya da rütbeye işarettir. Bir adamın rüyada çizme görmesi, yolculuğa veya yüksek bir mevkiye gelmesine işarettir.

Rüyada çizme giydiğini görmek, elinizi attığınız her işte başarılı olacağınızın işaretidir.

Çizme eski ve yıpranmışsa, hastalanacağınız ve birtakım sorunlarla karşılaşacağınız anlamındadır. Başkasının çizme giydiğini görmek, biri sevgilinizi elinizden alacak demektir.

Yorum yapın