Rüyada cinayet görmek

Rüyada cinayet işlediğinizi görürseniz, zor günler geçireceğiniz ve bütün işlerinizde hüsrana uğrayacaksınız demektir.

Eğer rüyada kendinizi savunmak için cinayet işlediyseniz, iş hayatınızda başarılar kazanacağınız, yükseleceğiniz anlamındadır.

Rüyada cinayet görmek; mahzurlu iş yapmaya, ihramlı iken ihram yasağını işleyerek cinayet işlediğini (bir canlıyı öldürdüğünü) görmek, uyanıkken bir kurban bedeli kadar bir ödeme yapmasına delalet eder.

Sıkıntılı günler ve işlerinizde başarısız olacağınız anlamına gelir.

Kendinizi savunurken birini öldürdüyseniz zafer kazanacağınızın işaretidir.

Bu rüyaların genelde üstünde durulmaz ama durup dururken rüyasında cinayet işlendiğini gören kişi, hiç ummadığı bir durumla karşılaşır.

Rüyada birisinin öldürüldüğünü görmek, uzun zamandan beri kaybolduğunu sandığınız bir yakınınızdan haber alacağınıza delildir.

Birisinin kendi gözü önünde öldürüldüğünü görmek, ilerideki günlerde çok önemli olaylarla karşılaşacağına delalet eder.

Kendisinin bir kişiyi öldürdüğünü görmek, eğer öldürdüğü kimseyi tanıyorsa ona çok büyük bir yardımı dokunacağına, tanımıyorsa yaptığı bir haksızlıktan ötürü büyük bir pişmanlık duyacağına işarettir.

Kirmani diyor ki; rüyada cinayet görmek haramla tabir edilir.

Rüyada öldürüldüğünü görmek çok yasayacağına; bir başkasının öldürüldüğünü görmek, eğer o kişiyi tanıyorsa, o kişinin uzun Bir başka rivayete göre de rüyada bir cinayet işlediğini gören mahzurlu bir ise girer.

Bazen bu rüya, maksadına ve arzusuna nail olmaya işaret eder.

Hacda ihramda bulunan kimsenin bir av cinayeti yaptığını görmesi, uyanıklıkta o hayvanin mislini ödemeye mecbur olmasına işaret eder.

Bir kimsenin rüyada cinayet işlediğini görmesi, maksadına ve arzusuna nail olacağına işaret eder.

Bazen de cinayet işlediğini görmek, mahzurlu bir iş ile tabir edilir.

Cinayet işlediğinizi görürseniz, sıkıntılı günler geçireceğiniz ve bütün işlerinizde başarısız olacağınız anlamına gelir.

Eğer kendinizi savunurken cinayet işlediyseniz, iş hayatınızda yükseleceğiniz anlamındadır.

Rüyada cinayete tanık olmak; tedbirli olmanıza, kimse için kötü konuşmamanız gerektiğine, komşularınızın birinin evinde hırsızlık olayının olacağına işarettir.

Bu tabirle ilgili yorumunuzu bize yazın