Rüyada çiçek görmek

Rüyada çiçek görmek genellikle hayra yorulur. Rüyada çiçek görmek iyi ve çok şanslı bir haberdir.

Çiçekçi dükkânı mutlu bir ilişkiye işarettir. Çiçek sulamak işlerinde başarılı olacağını belirtir.

Rüyada çiçek görmek güzel ve size şans getirecek bir haber demektir. Kadınlar için hamileliği işaret eder. Eğer çiçekler kurumuş ise bu, ölümün, üzüntünün, sıkıntının işaretidir.

Rüyada çiçekli taç taşımak evlilik yapmak ve dünya nimetlerine kavuşmaya işarettir.

Gönül açıcı, sevinçli haber ve gelişmelere; lezzetli şeylere ve huzurlu bir hayata işarettir.

Rüyada görülen kurumuş bir çiçek geçici bir üzüntüyü gösterir.

Rüyada bekârın başında çiçekten taç görmesi evlenmesine, kadının çiçek görmesi hamilelikle gelecek sevince, taze çiçek şiddet ve üzüntüden kurtulmaya, değişik renkte çiçekler farklı sevinç sebeplerine, ağaç çiçeği kişiyi doğru yola kılavuzlayan sağlam inanca yahut hayırlı bir insana yorumlanır.

Rüyada görülen çiçek döllenme tozu rızka, hamileliğe ve hastanın şifa bulmasına, çiçeklerin kökünden kesilmiş olduğunu görmek üzüntü ve kedere dalalet eder.

Rüyada görülen sarı renkli, papatya türü çiçek devamı olmayan varlığa, kısa sürün mutluluğa ve küçükken ölecek çocuğa, kabak, karpuz vb. çiçeği görmek içinde bulunduğu konum ve tercihlerinde sebat etmemeye, solgun çiçek gönül sızısına delalet eder.

Çiçekçi dükkânı güzel ve mutlu bir ilişkinin haberidir. Bir demet çiçek, uzak ve zengin bir akrabanızdan size miras kalacağına işarettir. Çiçek sulamak yaptığı işlerde başarı kazanmak anlamındadır. Kısmet, ferahlık, mutluluk, murat, ferahlık, huzur olarak yorumlanır. Çiçekler saf, temiz aşkla da ilgisi vardır. Çiçeklere göre de yorumlanır.

Rüyada adını hiç işitmediği ve kendisin de görmediği bir çiçeği görmek, iki şekilde yorumlanır; biri, çeşitli kıyafette ve bilmediği insanlarla tanışacağına, diğeri çeşitli renklerle donanmış çiçeklerle dokunmuş kumaş. Güzel kokulu bir çiçek ne renkte olursa olsun, hayırla yorumlanır.

Kokusuz çiçek güzelse, rüya sahibinin hayatınin güzel ve devamlı olacağına, çiçek solmuş ve pörsümüş ise dünyasının son bulduğuna delalet eder.

Bir başka rivayete göre de kişinin rüyada çiçek görmesi, hayra işarettir. Bekâr bir kimse, rüyada çiçek görse, bu rüya, o sahsın evleneceğine işarettir.

Rüyada renkleri değişik olan çiçekleri görmek, dünya ve dünya içindeki taze ve hoş şeylere işarettir.

Rüyada ağaç çiçeği görmek insani din ve dünya işlerinde irşat eden bir kişi ile tabir edilir.

Rüyada kırmızı karanfil görmek, iffetli ve terbiyeli bir hanıma işarettir. Yerden kırmızı karanfil aldığını gören kimse akrabası çok zengin, güzel ve görgüsü çok olan bir hanım alır.

Bir demet çiçek, uzak ve zengin bir akrabanızdan size miras kalacağına işarettir. Eğer çiçekler kurumuş ise, bu, ölümün, üzüntünün, sıkıntının işaretidir.

Yorum yapın