Rüyada çengel görmek

Rüyada çengel görmek, zor olan şeyin üstesinden gelmeye, kasap cengeli sevinçle birlikte üzüntüye yahut heal rızka, paslı çengel üzüntü ve kedere delalet eder.

Rüyada çengel görmek, sorunlarınızdan bir dostunuzun yardımları ile kurtulacağınıza ya da iyi bir arkadaş çevresine sahip olarak toplum içindeki yaşantınızda güçlü durumda olacağınızı belirtir.

Rüyada çengel engel satmak, işlerinizin zamanla bozulacağının işaretidir. Çengele bir şeyler asmak farklı iş alanlarına atılarak başarılı olacağınıza yorulur.

Rüyada kasap çengeli görmek, yakınlarınızdan birinin kötü bir haberini alacağınızı belirtir.

Sorunlarınızdan bir dostunuzun yardımları ile kurtulacağınıza ya da iyi bir arkadaş çevresine sahip olarak toplum içindeki yaşantınızda güçlü durumda olacağınızı belirtir.

Çengel satmak işlerinizin zamanla bozulacağının işaretidir. Çengele bir şeyler asmak farklı iş alanlarına atılarak başarılı olacağınıza yorulur.

Kasap çengeli yakınlarınızdan birinin kötü bir haberini alacağınızı belirtir. Yapmak istemediğiniz şeyleri yapmak zorunda kalacaksınız. Sorulacak soru, henüz aslı bilinmeyen konu, sonu belli olmayan bir ise girişmektir.

Rüyada demir çengel görmek halka azap veren bir adama delalet eder. Demir çengele bir şey astigini görmek, mu-rada ermege işarettir.

Bir başka rivayete göre de rüyada demir çengel görmek halka azap veren bir adama delildir. Zor olan şeyin üstesinden gelmeye, kasap cengeli sevinçle birlikte üzüntüye yahut heal rızka, paslı çengel üzüntü ve kedere delalet eder.

Yorum yapın