Rüyada çanta görmek

Para çantası geçim ve dirliğe, boş para çantası üzüntüden kurtulmaya, valiz türü çanta yolculuğa, bir yere gönderilecek elçiye ve rızka delalet eder.

Rüyada bir çanta torba veya poşet görmek işlerinizde başarıya işarettir. Eğer bunlar yırtık veya delikse düşünmeden para yatıracağınız bir iş size para kaybettirecektir.

Rüyada bir çanta veya torba görmek işlerinizde başarılı olacağınızı haber verir. Eğer çanta yırtık veya delikse düşünmeden para yatıracağınız bir iş sizi hayal kırıklığına uğratacak ve para kaybettirecek demektir.

Açık çanta, elde etmek istediğiniz para için çok uğraş emek sarf etmeniz gerekeceğini ve yakın zamanda başarılı olacağının işaretidir.

Kazanmak istediğiniz para için çok çalışmanız gerekecek, fakat yakında sorunların üstesinden gelecek, başarıyı elde edeceksiniz. İşlerin engelden sonra düzeleceği anlamına gelir. Yırtık çanta ise zarara işaret eder.

Rüyada çanta görmek yakında bir yolculuğa çıkacağınıza delildir. Deri bir çanta görmek, ev içindeki darginliklarin tatli bir şekilde sona erecegine, kumaştan yapılmış bir çanta görmek bazı dedikodular duyup üzüleceğinize, yirtik bir çanta görmek ise, çilginca bir ise hiç düşünmeden para yatiracağınıza işarettir.

Çantasına para koyduğunu görmek, banka hesabının çoğalacağına; çantasını kaybettiğini görmek, banka hesabında parasının azaldığına; çantasını kaybettiğini ama bir kaç gün sonra buldugunu ve sevindiğini görmek satışa çıkardığı bir malından yüklü bir para alacağına; elindeki meşin çantasının birden bire bez çanta haline geldiğini görmek, dostları tarafından zarara uğrayacağına; aslında bez olduğu halde elinde birden bire deri çanta görmek, bu rüyanin aksiyle yorumlanır.

Bir başka rivayete göre de rüyada çanta görmek yolculuğa çıkmaya işarettir. Kazanmak istediğiniz para için çok çalışmanız gerekecek, fakat yakın zamanda sorunların üstesinden gelecek, başarıyı yakalayacaksınız.

Yorum yapın