Rüyada cam görmek

Geçici üzüntü ve kederlere, kadın ve çocuğa, araştırmacıların laboratuar aletlerine, camdan mamül eşya bazen insan gönlüne ve hassas yaratılışlı kimseye, cam karşılığında değerli zinet eşyası almak ahireti dünyaya tercih etmeye delalet eder.

Rüyada kırık bir cam görmek ufak tefek sıkıntılara, camı kendisinin kırması ise hayatında bir dönüm noktasına geldiğine işarettir.

Rüyada kırık bir cam görmek önemli olmayan sorunlara işarettir. Camı kendisinin kırması hayatında çok önemli bir dönemeçte olduğuna haber verir. Cam parçasından bakmak, büyük düş kırıklığına ve iş yaşamında başarısızlığa yorumlanır.

Cam satmak yaşamda tutturulan düzenin bozulmasıyla sıkıntılı günler yaşamaya işarettir. Kırık cam eşlerden birinin ölümüne; cam temizlemek hem aile hem de iş yaşamının düzene girmesi demektir.

Bir cam parçasından bakmak, büyük hayal kırıklıklarına işarettir. Cam veya bir ayna kırmak uğursuzluğun habercisidir. Temiz ve berrak ise yaklaşan huzurlu günleri işaret eder.

Renklerine göre de yorumlanır. Rüyada cam görmek aydinliga işarettir.

Rüyasında bir pencere önünde olduğunu ve camdan dışarı baktigini görmek bir yolculuğa veya bir yazliga gitmek istediğine; pencerede camin olmadığıni veya kirik olduğunu görmek, mahkemede bir davasi olduguna ve bu davanin aleyhine sonuçlanacağına; kırık bir camın parçalarını yerden topladığını görmek, halka yarar bir iş için onlara yardım edecegine işarettir. Cam aynı zamanda, asli olmayan şeylere de yorumlanır.

Rüyanızda pencerenize cam taktığınızi görmek, asli olmayan bir haber alarak sasiracağınıza delalet eder. Pencerenizin cami kirilarak parçalarinin etrafa dagildığını görmek, işittiginiz bir yalan sözün sonradan asli olmadığıni ve olayin dedikodudan ibaret olduğunu ögreneceğinize işarettir. Bir başka rivayete göre de rüyada görülen camin azi ve çogu, geçici bir üzüntüdür. Bir kimsenin, rüyada cam bir kap veya mahfaza içinde görmesi, üzüntüsünün kendisine kolay gelmesine işarettir.

Rüyada cam gören kimsenin gizli ve kapali bir şeyi varsa bu şey ortaya çikar. Fakat, yesil, kirmizi, şan ve sedeften ve bunlara benzer şeylerden yapılmış camlar, mal, evlad ve hanımdan olan süphelere, riya ve nifaka işarettir. Cam parçasından bakmak, büyük hayal kırıklığına ve iş hayatında başarısızlığa işarettir. Cam parçasından bakmak, büyük hayal kırıklığına ve iş hayatında başarısızlığa işarettir.

Bu tabirle ilgili yorumunuzu bize yazın