Rüyada buz görmek

Rüyada buz görmek, gelecek iyi bir haberle sıkıntılarınızın giderileceğine ve sonrasında hayat şartlarınızın lehinize değişeceğine işarettir.

Rüyada buz görmek, iyi bir haberler duyacağınıza ve bu haberlerle sıkıntılarınızın sona ereceğine sonunda hayat şartlarınızın olumlu bir şekilde değişeceğine işarettir. Size kötülük yapmak isteyen düşmanlarınız olduğu anlamına gelir.

Gam ve kedere, ıstırap ve acıya, eş ve doslar arasında meydana gelecek soğukluğa, sıcak havada suyun içine buz katmak ferahlık ve sevince, buzun erimesi dargınların barışmasına yahut pek yakında meydana gelecek güzel gelişme ve haberlere delalet eder. (Ayrıca bakınız; donmak.)

Buz üzerinde yürüdüğünüzü gördüyseniz, gereksiz risklere atılmamanız gerektiği anlamındadırBembeyaz, temiz, parlak buz, insanın unuttuğu veya ümidini kestiği bir kısmettir ve beklenmedik bir anda gelecek demektir.

Rüyada büyük buz parçalari görmek; simdiye kadar içinde bulunduğu kötü bir durumun hiç beklenmeyen bir anda ali-nan bir haberle iyi bir sekle dönüsecegine delildir.

Bardakta buz görmek, bir sinavda derece veya mükafat alacağına, erimekte olan bir buz parçasını görmek, değersiz bir iş için boş yere gayret harca-digi anlamına gelir.

Bir başka rivayete göre de genç bir erkegin rüyada buz üzerinde kaydığını görmesi, hataya düsmesine işarettir.

Böyle bir rüya olgun yastakiler için hile ve dalavereliden kolaylikla kurtalmaya, genç kadınlar için ev işlerinde çalışmanin kendilerine daha yarar saglayacağına ve esiyle mutlu bir hayat yasayacağına ve herkesin sevgisini kazanacağına işaret eder.

Bu rüya fena sayılmaz.

Bembeyaz, temiz, parlak buz insanın unuttuğu veya umut kestiği bir kısmettir ve en beklenmedik anda gelecektir.

Buzu ele alıp taşıyan avuç dolusu para bulur.

Bir yerde kalıplar halindeki buz, yeni bir iş ve kısmet kapısıdır.

Bu tabirle ilgili yorumunuzu bize yazın