Rüyada bozuk para görmek

Rüyada bozuk para görmek

Rüyada bozuk para görmek; bol rızka, sıkıntıdan sonra rahatlığa veya mükâfatı çok işaret etmektedir.

Başka bir yoruma göre ise rüyada bozuk paranın görülmesi, ticaret işleriyle uğraşmaya veya yeni bir kurmaya yorulur. Öte yandan, rüyada bozuk para vermek, rızkı yenilemeye ve ele girecek paraya yorulur.

Rüyada bozuk para görmek ne anlama gelir?

Rüyada bozuk para görülmesi, rüyayı gören kişinin cüzi bir zaman dilimi içerisinde bolluğa ve paraya kavuşacağına işaret eder.

Bozuk paranın verilmesi ise, evlenmeye rivayet eder. Eğer bozuk para verildiğini gören kişi evli ise, mutlu bir hayat süreceği şeklinde yorumlanır. Öte yandan, rüyada bozuk para almak ise, zenginliğe, çaba sarf etmeden ve zahmet çekmeden ele geçecek mal ve kazanç olarak kabul görür.

Rüyada bozuk para vermek

Rüyada Bekar birinin rüyada bozuk para vermesi, evlenmeye işaret eder. Evli birinin rüyada bozuk para vermek görmek ise mutlu bir hayat süreceğine işarettir. Yine rüyada bozuk para vermek, rızkı yenilemeye ve ele girecek paraya işarettir.

Bazen de rüyada bozuk para vermek, zulümden kurtulmaya işaret olarak tabir edilir.

Rüyada bozuk para almak

Rüyada bozuk para almak, zenginliğe, çaba sarf etmeden ve zahmet çekmeden ele geçecek mal ve kazanca işaret eder. Yine rüyada bozuk para almak ticaretinde Kar ve yarar görmeye işarettir.

Başka bir tabire göre de bozuk para almak, çevresine karşı güzel muameleye, güzel ahlâka, ele geçecek bereketli paraya ve hoş sözlere delâlet eder.

Rüyada bozuk para saymak

Rüyada bozuk para saymak, güzel söze, mala, kazanca ve zenginliğe işaret eder. Başka bir tabire göre de bozuk para saymak para biriktirmeye tabir edilir.

Rüyada bozuk para bulmak

Rüyada bozuk para bulmak, izzet ve kuvvete, fazilet ve iyilik sahibi bir kimseye işaret eder. Yine rüyada bozuk para bulmak, para biriktirmeye ve para elde etmeye işarettir.

Bozuk para bulduğunuzu görürseniz, hayatınızın düzene gireceği anlamındadır.

Rüyada bozuk para atmak

Rüyada bozuk para atmak gam ve kederden kurtulmaya, hasta için iyileşmeye delâlet eder.

Bu tabirle ilgili yorumunuzu bize yazın