Rüyada boynunun vurulduğunu görmek

Rüyada boynunun vurulduğunu görmek, namazı terketmeye veya dinden çikmaya işaret eder.

Rüyada boynunun vuruldugunu ve başının vücudundan ayrıldığını gören kimse, düsünceli ise düsüncesi gider, borçlu ise, borcunu öder.

Bazen de rüya sahibine erisecek büyük bir mala işaret eder.

Bir kimse rüyada bir devlet başkani veya bir valinin boynunu vurduğunu görse Allahu Teala o kimseyi bütün üzüntü ve kederlerinden kurtarir ve her isinde ona yardımci olur.

Bir kimse rüyada, devlet başkaninin idaresi altında bulunan kimselerin idam edildiğini görse, o başkan suçlu kimseleri affeder veya onlari idam eder.

Rüyada hakimin hükmiyle veya yol kestiginden ya da savaşta bulunduğundan yahut başka bir sebepten dolayı boynunun vuruldugunu gören kimsenin, varsa anne ve babası veya çocukları ölür.

Eğer bu rüyayı korkulu bulunan veya idamina karar verilen bir kimse görse, o kimsenin bu durumlardan kurtulmasina işaret eder.

Eğer bu rüyayı sarraf ve sermayeye sahip olan kimseler görürlerse, mallarınin gitmesine işaret eder.

Bu rüya, misafirler hakkında onlann yolculuktan dönmelerine, düşmanlikta bulunanlar hakkında da düşmanına galip gelmeye işaret eder.

Bir kimse rüyada, devlet başkaninin idaresi altında bulunanlarin bellerinden vurduğunu görse, devlet başkaninin onlardan intikamim almasina işaret eder.

Rüyada kendisinin vurulup iki parça edildiğini ve her bir parçası diğer bir yere götürüldügünü gören kimse, iki kadınla evlenir.

Fakat onlari iyi bir şekilde geçindiremez ve onlardan ayrılmayi da iyi görmez.

Bazı tabirciler de bu rüyayı görenle malının arasi ayirt edilir, dediler.

Bu tabirle ilgili yorumunuzu bize yazın